vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netgear 48x 10/100 Smart Switch s 2x 10/100/1000 Porty

Kalkulačka splátek CETELEM
7957 Kč s DPH

6576 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FS750T2EU
Výrobce: NETGEAR
Netgear 48x 10/100 Smart Switch s 2x 10/100/1000 Porty
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
48portové rychlé (10/100) přepínače ProSafe™ se dvěma gigabitovými porty
Chytrý přepínačFS750T2je ideální pro rostoucí firmy, které potřebují hlavní výhody správy přepínání sítě bez nákladnosti a složitosti plně řízené sítě. Inteligentní přepínače NETGEAR ProSafe jsou ideální pro to, abyste vaši neřízenou síť doplnili o funkce 'lehké' a snadno použitelné správy nebo za výhodnou cenu rozšířili svou existující síť se SNMP správou.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Vysoká hustota rychlých (10/100) portů s možností využití gigabitového (10/100/1000)připojení
Využívá dva gigabitové síťové porty pro vysokorychlostní připojení NEBO
SPF (Small Form-factor Pluggable) GBIC zásuvky pro optické připojení
Podporuje správu na bázi SNMP protokolu
Také podporuje slučování portů, jejich konfiguraci a upřednostnění
Snadná správa přepínače z webového prohlížeče
Porty s automatickou detekcí automaticky zjistí správnou rychlost sítě
Technologie Auto Uplink™ automaticky přizpůsobuje nastavení pro různé typy ethernetových kabelů
Uložen v odolné 17" kovové skříni, obsahuje sadu pro montáž do stojanu

Rychlé, gigabitové a optické připojení
Síťový přepínač FSM750T2 kombinuje neblokující rychlé porty 10/100 připojení kabelem s gigabitovým připojením a nabízí tak vyšší rychlosti připojení tam, kde to nejvíc potřebujete: dva měděné gigabitové ethernetové porty lze připojit k serverům nebo použít pro páteř s gigabitovou rychlostí (10/100/1000) pro nepřetržitou, vždy dostupnou síť, po které lze rychle přenášet velké multimediální soubory, obrázky a videosoubory.

Všech 26 portů RJ-45 automaticky vykomunikuje nejvyšší rychlost a podporuje technologii Auto Uplink pro správné propojení připojených kabelů. Dvě gigabitové zásuvky lze využít jako dvě GBIC zásuvky, které nabízí volitelné optické připojení pro vyšší vzdálenosti

Inteligentní správa
Inteligentní přepínač NETGEAR FS750T2 nabízí hlavní funkce správy sítě za cenu neřiditelného přepínače. Mezi tyto funkce pro správu sítě patří: standardní protokol SNMP pro správu, monitorování výkonu, konfigurace portů, virtuální síť VLAN pro řízení provozu, slučování portů pro rozšíření šířky pásma u páteře sítě nebo u náročných skupin uživatelů a třída služby (CoS) pro upřednostnění provozu.

Intuitivní webové rozhraní v prohlížeči nabízí snadný přístup k jednoduché správě inteligentního přepínače, díky čemuž lze bez námahy monitorovat výkon přepínače, konfigurovat porty, a dokonce i nastavit slučování portů, virtuální sítě VLAN a upřednostnění provozu. Eventuálně můžete použít ke správě vašeho inteligentního přepínače software na bázi SNMP protokolu (například software NMS100 společnosti NETGEAR). Model FS750T2 se dodává ve stavu "připraven k použití hned po vybalení" a nabízí přepínání, které se snadno nainstaluje a používá.

Snadné použití
Model FS750T2 se dodává ve stavu "připraven k provozu hned po vybalení" a nabízí přepínání, které se snadno nainstaluje a používá přes webový prohlížeč. Indikátory LED umístěné na předním panelu umožňují snadno sledovat stav přepínače a odstraňovat potíže. Správa přepínače se provádí také přes webové rozhraní (viz výše sekci Inteligentní správa).

Technical specification
Physical Connectivity:
48 x 10/100 Mbps, auto sensing, Fast Ethernet switching ports
2 x built-in RJ-45 Gigabit Ethernet ports for 10/100/1000 Mbps connectivity
SFP slots for fiber Gigabit Ethernet modules
Status LEDs:
Unit: Power
Per port: Speed, Link and Activity


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netgear 48x 10/100 Smart Switch s 2x 10/100/1000 Porty
Diskuze k produktu: netgear-48x10-100-smartswitch2xgb2sfp-fs750t2eu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.