vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netgear ProSafe VPN Dual WAN Gigabit Firewall with SSL & IP sec

Kalkulačka splátek CETELEM
8396 Kč s DPH

6939 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: FVS336G-300EUS
Výrobce: NETGEAR
Netgear ProSafe VPN Dual WAN Gigabit Firewall with SSL & ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Řešení pro vzdálený přístup přes webový prohlížeč
Máte až po krk složité povahy nastavení virtuálních privátních sítí? SSL312 je řešení pro vzdálený přístup přes SSL VPN se snadnou obsluhou založené na internetovém prohlížeči a určené pro malé a střední společnosti s až 100 uživateli. SSL (Secure Socket Layer) je vyzrálý protokol, dobře známý a populární ve světě zabezpečeného elektronického obchodování.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Podporuje až 25 souběžných relací
Zabezpečený přístup k firemním sítím přes webový prohlížeč
Nevyžaduje klientský software u notebooků či bezdrátových zařízení uživatelů
Používá SSL (Secure Sockets Layer) protokol populární ve světě e-komerce
Snadná správa - administrační rozhraní je intuitivní a přizpůsobitelné
Snadné použití - připojuje se přes Microsoft Internet Explorer nebo Aplle Safari
Soukromí - automaticky čistí dočasné soubory (cache) po ukončení relace
Podporuje SSLv3, TLS1.0 a AES-256
Podporuje více depozitářů pro koncové uživatele, jako např. Microsoft Active Direstory, LDAP a RADIUS
Pro vyšší zabezpečení nabízí granulární řízení přístupu založené na zásadách zabezpečení

Virtuální privátní sítě se snadnou správou pro malé a střední společnosti založené na webovém prohlížeči
VPN koncentrátor SSL312 nabízí zabezpečený a cenově dostupný vzdálený přístup, lze jej snadno nasadit a udržovat v malých a středně velkých firmách. Koncentrátor virtuální privátní sítě SSL312 poskytuje snadný přístup k firemním zdrojům a souborům pro mobilní a vzdálené uživatele. Narozdíl od tradičních VPN řešení nevyžaduje SSL312 žádný software spouštěný na klientských zařízeních. V podstatě nabízí koncentrátor SSL312 malým a středním firmám tři hlavní výhody:

Zabezpečený vzdálený přístup k firemním zdrojům pomocí standardních webových prohlížečů eliminuje starosti správců sítě s distribucí a správou VPN klientů
Podpora pro až 25 souběžných VPN spojení za rozumnou cenu
Snadno ovladatelné rozhraní, které používá jednu z nejsilnějších šifrovacích metod pro zajištění soukromí dat na internetu

Zabezpečené řízení přístupu
Koncentrátor virtuální privátní sítě SSL312 poskytuje zabezpečené řízení přístupu pro zajištění soukromí dat. Data posílaná vzdáleným uživatelem ve veřejné síti (např. v Internetu) do firemní sítě jsou autentizována a šifrována koncentrátorem SSL312, aby se zabránilo neautorizovaným uživatelům v přístupu k těmto datům. Zařízení SSL312 podporuje standardy SSL verze 3 a TLS verze 1.0 s 256bitovým šifrováním AES, aby zajistilo zachování soukromí dat během přenosu.

ProSafe SSL312 poskytuje řízení přístupu založené na uživatelích nebo skupinách a umožňuje jemné řízení přístupu k firemním zdrojům pro vzdálená připojení. Pomocí intuitivního a snadno ovladatelného rozhraní můžete nyní rozhodnout v závislosti na uživateli nebo skupině, kdo bude mít k čemu přístup.

Praktický s podporou známých prohlížečů
Zařízení SSL312 VPN umožňuje vzdáleným a mobilním uživatelům přístup do firemní sítě odkudkoliv pomocí standardních a známých webových prohlížečů, jako je Microsoft Internet Explorer a Apple Safari. Vzdálení a mobilní uživatelé mohou použít své počítače s platformou Windows®, bezdrátové mikrotelefony, letištní kiosky nebo počítače Apple Macintosh pro zabezpečené připojení k firemním zdrojům a souborům odkudkoliv a kdykoliv.

Po každém ukončení relace zařízení SSL312 automaticky vyčistí dočasné soubory (cache), aby se zajistilo soukromí uživatele a jeho dat. Uživatelsky přizpůsobené portály zpříjemňují práci uživatele a zobrazují pouze zdroje, které jsou pro něj použitelné, tak jak je určil administrátor.

Cenově výhodné řešení pro vzdálený přístup
Instalace zařízení ProSafe™ SSL312 trvá jen několik minut a nabízí tak významné úspory nákladů. Koncentrátor SSL312 má extrémně výhodnou cenu a nemá licenční omezení. Nabízí přitažlivou alternativu pro malé a střední společnosti hledající zabezpečené spolehlivé řešení pro vzdálený přístup se snadnou správou.

SSL312 se hladce integruje do existující infrastruktury firewallu, jakmile je nainstalován, přináší další úspory, neboť není nutno používat a spravovat softwarové VPN klienty na počítačích a bezdrátových zařízeních vzdálených uživatelů. Není nutno pořizovat licence pro VPN klienty a vynakládat čas na jejich údržbu a řešení problémů s nimi.

Robustní autentizace a šifrování
SSL VPN koncentrátor NETGEAR je inovativní SSL VPN řešení na hardwarové bázi s nesrovnatelným SSL VPN zpracováním propustnosti ve své třídě. SSL přes VPN umožňuje poskytnutí ještě hladšího přístupu k firemním zdrojům přes lehké multiplatformní stahování, které je posíláno transparentně koncentrátorem SSL312 do počítačů a notebooků uživatelů.

Zařízení SSL312 podporuje standardy SSL verze 3 a TLS 1.0 s 256bitovým šifrováním AES, aby zajistilo soukromí dat během přenosu. Navíc se integruje do širokého spektra uživatelských depozitářů, jako je Microsoft Active Directory, LDAP a RADIUS pro autentizaci uživatele.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netgear ProSafe VPN Dual WAN Gigabit Firewall with SSL & IP sec
Diskuze k produktu: netgear-prosafe-vpn-dual-wan-gigabit-firewall-with-ssl-ip-sec-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.