vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netrack krimpovací kleště RJ45 8p +6 p +4 p, kontrola síly stisku

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
279 Kč s DPH

231 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 100-04
Výrobce: Netrack
Záruka: 12 měsíců
Netrack krimpovací kleště RJ45 8p +6 p +4 p, kontrola síl...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Netrack; Třída produktu: Nástroje/Testery; Druh nástroje: krimpovací nástroj pro RJ45 (8P8C) konektory, krimpovací nástroj pro RJ12 (6P6C) konektory, krimpovací nástroj pro RJ13 (6P4C) konektory, krimpovací nástroj pro RJ11 (4P4C) konektory, Stripper - stahování kabelů; Doplňující informace: slouži k zatláčaní kontaktů typu RJ, vyrobeno z vysokokvalitní ocele, rovnoměrné zatváření nožú garantuje , umožňuje krimpování konektorů 8p 1-8c, umožňuje krimpování konektorů 6p 1-6c, umožňuje krimpování konektorů 4p 1-4c, vynikající streaper k stahování izolace z kontaktů, nůž k zrezávaní kontaktů, jedním úkonem se uřízne kabel i stáhne izolace, pojistka blokující pohyb nožů po ukončení práce, pojistka - zabezpečajúca dotlačení až na doraz; Šířka: 60 mm; Výška: 190 mm; Hloubka: 20 mm; Čistá hmotnost: 0.39 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netrack krimpovací kleště RJ45 8p +6 p +4 p, kontrola síly stisku
Diskuze k produktu: netrack-krimpovaci-kleste-rj45-8p-6-p-4-p-kontrola-zatlaceni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.