vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netrack modul Keystone Jack 1xRJ45 UTP Cat6 8p8c se svorkou, bílý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
54 Kč s DPH

45 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 0-50
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 105-20
Výrobce: Netrack
Záruka: 12 měsíců
Netrack modul Keystone Jack 1xRJ45 UTP Cat6 8p8c se svork...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Netrack; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 6; Výška: 22 mm; Šířka: 16.5 mm; Hloubka: 28 mm; Barva: bílá; Doplňující informace: Určeno pro montáž do otvorů ve standardu Keystone Jack, Umožňuje připojit konektor 8p8c - RJ45, Umožňuje připojit konektor 6p6c - RJ11/RJ12, Umožňuje připojit konektor 4p4c - RJ14, zásuvky k připojení kabelů ze zadu - Dual Block, K instalaci je třeba použít nůž Crossover typ Krone/IDC 110, splňuje požadavky kategorie 6, Čitelné označení jak zapojit kabely v sekvencii T568A a T568B


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netrack modul Keystone Jack 1xRJ45 UTP Cat6 8p8c se svorkou, bílý
Diskuze k produktu: netrack-modul-keystone-jack-1xrj45-utp-cat6-8p8c-se-svorkou-bily není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.