vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netrack NBOX elektrická zásuvka 6M 3x2P + Z, s pojistkou, červená

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
224 Kč s DPH

185 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 120-45
Výrobce: Netrack
Záruka: 12 měsíců
Netrack NBOX elektrická zásuvka 6M 3x2P + Z, s pojistkou,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Netrack; Třída produktu: Komponenty pro zásuvku / kompletní zásuvky; Typ komponenty zásuvky: krabička; Typ konektoru: EURO zástrčka (10A); Počet portů: 3; Doplňující informace: Umožňuje sestavení integrovaného elektricko-logického bodu, typ zásuvky - E, 220V 50 Hz/ 16A, Zásuvka se zemnícím kolíkem, V jedné krabici jsou integrované 3 zásuvky, Praktické připojení z obou stran, rychlé připojení dalších sestav, Zásuvka je určena pro sestavení speciálního napájecího systému, Blokáda zabrání připojení neoprávněných odběratelů k speciální napájecí síti, Pouze zástrčka s klíčem BGKB umožňuje připojení přijímače do zásuvky, Speciální napájení - oddělený napájecí obvod připojený k centrálnímu UPS, Speciální napájení slouží při výpadku napájení k udržení provozu zařízení, Umožňuje připojení vybraného přijímače k speciálnímu napájení , Ochrana před úrazem elektrickým proudem - dětská pojistka; Šířka: 135 mm, 140 mm; Výška: 45 mm; Hloubka: 41 mm; Čistá hmotnost: 0.16 kg; Barva: Červený


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netrack NBOX elektrická zásuvka 6M 3x2P + Z, s pojistkou, červená
Diskuze k produktu: netrack-nbox-elektricka-zasuvka-6m-3x2p-z-s-pojistkou-cervena není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.