vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netrack NBOX záslepka 1M

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
33 Kč s DPH

27 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 0-50
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 120-08
Výrobce: Netrack
Záruka: 12 měsíců
Netrack NBOX záslepka 1M
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Netrack; Třída produktu: Komponenty pro zásuvku / kompletní zásuvky; Typ komponenty zásuvky: adaptér do modulu; Typ konektoru: N/A; Počet portů: 1; Doplňující informace: Umožňuje konfiguraci zásuvek podle rozmístění 45 x 45 mm, zabírá 1M, Slouží k vyplnění nevyužívaných míst v rámečku , Lze vyhotovit otvor pro montáž libovolných kulatých konektorů , Snadná montáž a demontáž v případě instalace dalšího modulu - západka; Šířka: 22.5 mm; Výška: 45 mm; Hloubka: 17 mm; Čistá hmotnost: 0.003 kg; Barva: bílá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netrack NBOX záslepka 1M
Diskuze k produktu: netrack-nbox-zaslepka-1m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.