vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netrack patch panel 10'' 12 portů cat. 5e UTP LSA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
362 Kč s DPH

299 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 104-04
Výrobce: Netrack
Záruka: 12 měsíců
Netrack patch panel 10'' 12 portů cat. 5e UTP LSA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Netrack; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 12; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: TP kabel; Další funkce: Možnost montáže na stěnu; Doplňující informace: Vhodná pro RACK s roztečí 10", pro montáž na stěnu, porty umístěné ve 2 skupinách po 6, zásuvky k připojení konektorů ze předu RJ45 UTP, Konektory typu Krone vzadu, vzadu jsou konektory popsané číslem portu a způsobem připojení, K instalaci je třeba použít nůž Crossover typ Krone, háčky pro lepší organizaci kabelových svazků, popisy portů - bílé plochy pro popis perem; Výška: 1 U, 55 mm; Šířka: 10 palců, 253 mm; Hloubka: 48 mm; Čistá hmotnost: 0.3 kg; Barva: Černá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netrack patch panel 10'' 12 portů cat. 5e UTP LSA
Diskuze k produktu: netrack-patchpanel-10-12-port-kat-5e-utp-lsa není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.