vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC NetShelter SV 48U 600mm Wide x 1060mm Deep Enclosure with Sides Black

Kalkulačka splátek CETELEM
31206 Kč s DPH

25790 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AR2407
Výrobce: APC
Záruka: 60 měsíců
APC NetShelter SV 48U 600mm Wide x 1060mm Deep Enclosure ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální široké a vysoké IT skříně se zvětšenou šířkou skříně pro více možností organizace kabeláže u sofistikovanějších serverových a síťových aplikací, prostor 48U je vhodný pro prostředí, kde lze využít výhody vyšších prostor a poskytnout tak více U pro každou skříň.
Kompaktní šířka pro optimalizaci prostoru datacentra. Pro středně náročné serverové a síťové aplikace.

Dodávka obsahuje: Šachtový hardware, Dveře, Klíč(e), Stejně zaklínované dveře a boční panely, Vyrovnávací paty, Montážní hardware, Předinstalovaná kolečka, Qty 4 - Bolt-down brackets, Horní kryt, Boční panely, Pokyny pro vybalení Informace výrobce: Stránka produktu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC NetShelter SV 48U 600mm Wide x 1060mm Deep Enclosure with Sides Black
Diskuze k produktu: netshelter-sv-48u-600mm-wide-x-1060mm-deep-enclosure-with-sides-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.