vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC NetShelter SX Deep Enclosure - Rack - black - 24U - 19-inch

Kalkulačka splátek CETELEM
26609 Kč s DPH

21991 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AR3104
Výrobce: DELL
Váha: 89,09
Záruka: 24 měsíců
APC NetShelter SX Deep Enclosure - Rack - black - 24U - 1...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
APC NetShelter je multifunkční stojanová skříň, která byla vyvinuta na základě připomínek zákazníků z celého světa. Tyto skříně vyhovují aktuálním trendům na trhu informačním technologií a jsou určeny pro použití jak ve výpočetních prostředích s vysokou hustotou výkonu a v počítačových sítích, tak v oblasti médií a audiovizuálních technologií. Se svým silným zaměřením na chlazení, rozvod napájení, správu kabelů a sledování prostředí poskytují skříně NetShelter spolehlivé prostředí pro kritické vybavení určené k montáži do stojanu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC NetShelter SX Deep Enclosure - Rack - black - 24U - 19-inch
Diskuze k produktu: netshelter-sx-24u-600mm-x-1070mm-deep-enclosure není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.