vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Network Cable Tester TL-828

Kalkulačka splátek CETELEM
4772 Kč s DPH

3944 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Instalační nářadí nebo Příslušenství sítě aktivní
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5552
Výrobce: OEM
Záruka: 23 měsíců
Network Cable Tester TL-828
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Profesionální univerzální tester síťové LAN kabeléže, telefonních nebo zabezpečovacích dvojlinek a koaxiálních kabelů.

Zjišťuje zkraty mezi vodiči, kontinuitu propojení vodičů, přeslechy a rušení mezi vodiči, zjistí délku kabelu s přesností 0.5m (u kabelů delších 5m) a určí i přibližné místo porušeného kabelu. Je možné testovat kabely do vzdálenosti až 1350m (4500ft). Pomocí přiloženého vzdáleného terminátoru se zvukovou signalizací je možné snadno lokalizovat kabely ve svazku.

Přímo lze měřit kabely s konektory RJ-45 (8pinů), RJ-12 (2/4/6 pinů), RJ-11 (2/4 piny) a kroucené dvojlinky, pro měření koaxiálních kabelů je nutné použít redukce BNC-RJ45, které ale nejsou součástí balení.Tester podporuje všechny typy síťových, koaxiálních, telefonních a zabezpečovacích kabelů.Napájení čtyřmi miniaturními tužkovými bateriemi 1,5V (AAA), které jsou přiložené v balení.Zařízení není možné použít na kabelech se zapnutými aktivními prvky (PC, switch,...), jinak dochází ke zkresleným nebo neplatným výsledkům měření.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Network Cable Tester TL-828
Diskuze k produktu: network-cable-tester-tl828 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.