vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Servisní balíček MC861cdxn+/MC851cdxn+

Kalkulačka splátek CETELEM
22364 Kč s DPH

18483 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 09350151
Výrobce: OKI
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Servisní zásah provede firma DARUMA systems, s. r. o., Barrandova 1920, Praha 4 - Modřany, popř. její smluvní partner.
Žádost o servisní zásah je nutné vždy uplatňovat u firmy DARUMA systems, s. r. o. na tel. číslech 241 776 779 nebo 241 776 758

Specifikace servisního balíčku "Next business day 3 roky on site" :

Technik se dostaví na místo instalace zařízení nejpozději do 15:00 hod. následujícího pracovního dne od nahlášení závady, pokud je závada nahlášena do 15:00 hod. v pracovních dnech. Technik se dostaví na místo instalace zařízení nejpozději do 15:00 hod. druhého pracovního dne od nahlášení závady, pokud je závada nahlášena v sobotu, v neděli nebo ve svátek a v pracovních dnech po 15:00 hod. Technik zařízení buď opraví nebo ponechá na místě funkční náhradní zařízení zdarma. V případě ponechání náhradního zařízení bude opravené zařízení dopraveno k uživateli na náklady autorizovaného servisu.
Je požadována součinnost uživatele v případě zaslání opraveného zařízení k uživateli a náhradního zařízení zpět do servisu.

Servisní balíček je nutno zakoupit do tří měsíců od pořízení výrobku.

Záruka 3 roky on site začíná běžet v den nákupu zařízení uživatelem, nikoliv v den nákupu servisního balíčku.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Servisní balíček MC861cdxn+/MC851cdxn+
Diskuze k produktu: next-business-day-3-roky-on-site-mc860cdxn není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.