vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Electronic Arts XBox One NHL 17

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1242 Kč s DPH

1026 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1026657
Výrobce: ACTIVISION
Záruka: 24 měsíců
Electronic Arts  XBox One NHL 17
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Prožijte svůj hokejový sen ve zcela nových režimech.

V Draftu šampionů zažijte fiktivní draft, na Světovém poháru zabojujte o národní čest nebo v režimu Organizace dohlédněte na chod svého klubu od A do Z.
Pozvedněte svůj tým v EA SPORTS Hockey League na novou úroveň postupným odemykáním předmětů vlastní úpravy.
Upravte si dresy k obrazu svému nebo využijte zcela nový Editor stadionů a vytvořte si hokejový svatostánek, o kterém jste vždycky snili.
Oslavte zásadní okamžiky své kariéry nebo se ponořte do vylepšeného Hockey Ultimate Teamu, který představí týmovou synergii, jež kompletně změní způsob tvorby vašeho vysněného mužstva.

Česká verze !!!

Podmaňte si led díky dosud nejkomplexnějšímu ovládání.
Brankáři působí autenticky díky svému vzhledu i chování doplněnému o realistické postoje a zásluhou dokonalejší umělé inteligence provádí lepší reflexivní zákroky.
Zcela nové pojetí soubojů před brankou v útočné i obranné třetině mění způsob hry a hromada nových gólových oslav jen dokresluje nadšení z právě vstřelených důležitých gólů.
Za inovativními hity, bruslením a přihrávkami stojí vylepšení všech oblastí herního systému.

Nemůžeme opomenout ani novou generaci vizuální herní asistence a trenérských připomínek ke zdokonalení hry, ať už budete soupeřit on-line o nejvyšší příčky, nebo si nazujete virtuální brusle vůbec poprvé.
Díky bezkonkurenčním možnostem úprav hratelnosti si můžete zápasy uzpůsobit podle preferovaného stylu od rychlé akce po autentickou simulaci.

Hlavní prvky a vlastnosti:

DRAFT ŠAMPIONŮ NHL – Nový rychlý způsob hraní v hlavní roli se superhvězdami NHL.
V každém kole čeká na manažery výzva v podobě výběru nejlepších hráčů a sestavení vyváženého týmu.
Okamžitě po skončení draftu se vydáte na led s cílem naplnit potenciál svého týmu a vyhrát Šampionát draftu.

SVĚTOVÝ POHÁR – Vůbec poprvé v historii série EA SPORTS NHL budete moct vyzkoušet kompletní turnajový režim národních týmů.
K dispozici budou všechny celky účastnící se Světového poháru, takže vám nic nebrání v tom, abyste svou oblíbenou reprezentaci a její hráče dovedli až na samotný vrchol.

REŽIM ORGANIZACE – U fanoušků oblíbený režim Be a GM oblékne nový kabát a nabídne kompletní kontrolu nad celou organizací včetně řady jedinečných majitelů klubu.
Spravujte tým a jeho obchodní záležitosti navenek i v zákulisí a doveďte ho až k zisku Stanley Cupu.
Čiňte důležitá rozhodnutí ohledně sestavy, cen lístků, marketingu, vylepšení stadionu a dokonce i přestěhování, to vše pod bedlivým dozorem majitele, který vám stanoví náročné cíle.

NOVÉ ZPŮSOBY HRANÍ OBLÍBENÝCH REŽIMŮ

VYSTOUPEJTE NA VRCHOL V EASHL
Vylepšená EASHL nabídne zcela nový systém hodnocení hráčů, v jehož rámci budete moct získávat odznaky a odemykat předměty úprav pro své hráče, týmy a dokonce i stadiony.

STADIONY V EASHL
Začněte na obyčejném malém obecním kluzišti a postupně se propracujte až k supermodernímu světoznámému stadionu, který bude tím pravým domácím svatostánkem vašeho týmu v EASHL.

EDITOR STADIONŮ
S novým editorem stadionů máte v EASHL nebo režimu Organizace možnost postavit si stadion, o kterém jste vy i váš tým vždycky snili.
Upravte si každičký detail od povrchu ledu přes gólové světlo a výsledkovou tabuli až po gólovou znělku a světelné efekty, které dodají šťávu důležitým momentům vašeho týmu.

EDITOR TÝMŮ – Knihu ani tým nelze soudit podle obalu, na druhou stranu neuškodí, když bude vypadat k světu.
Pomocí zcela nových nástrojů můžete kompletně upravit týmové dresy včetně vzorů, barev, nášivek a log, ať už zápolíte v klasickém sezónním formátu,
právě jste klub přestěhovali do jiného města v režimu Organizace, nebo se snažíte dát tvář svému celku v EASHL. Postupem v EASHL odemknete pro svůj klub další předměty.

DŮLEŽITÉ OKAMŽIKY V KARIÉŘE – Když se hráči ohlédnou za svou kariérou, najdou v ní několik okamžiků, na které nikdy nezapomenou – první gól, první bitka, první zápas v NHL.
Oslavte v Be a Pro a ostatních režimech tyto kariérní milníky, které si hokejisté pamatují až do konce života.

SYNERGIE V HUT – Nejoblíbenější režim v sérii EA SPORTS NHL se dočká dalšího vylepšení!
Představujeme vám „Synergii HUT“, zcela nový systém tvorby týmu, který vnáší do Ultimate Teamu další úroveň výzvy.
Spárováním předností hráčů vytvoříte synergie, které vám přinesou různé bonusy.

DYNAMICKÉ SADY HUT – Nové sady HUT, které budou vycházet z nejdůležitějších okamžiků z reálného světa hokeje, povýší sbírání předmětů na novou úroveň.
Sbíráním sad odemknete odměny (jako například nové tematické sady), kterými vylepšíte svůj tým. Stane-li se něco ve skutečnosti, stane se to i v NHL 17 prostřednictvím dynamických sad HUT.

ECHL – V NHL 17 si odbude svou premiéru ECHL se všemi reálnými týmy (27), dresy a soupiskami.

OVLÁDNĚTE LED A HRAJTE SVÝM STYLEM


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Electronic Arts XBox One NHL 17
Diskuze k produktu: nhl-17-xbox-one-cz-sk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.