vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon 1 obj. 10-100MM F4.5-5.6 VR PD ZOOM 1 NIKKOR

Kalkulačka splátek CETELEM
19721 Kč s DPH

16298 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JVA702DA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,665
Záruka: 24 měsíců
Nikon 1 obj. 10-100MM F4.5-5.6 VR PD ZOOM 1 NIKKOR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
* 10× zoom s motorickým nastavením (PD): vytvořen pro pořizování videosekvencí i vynikajících statických snímků.
* Rozsah ohniskových vzdáleností 10–100 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27–270 mm).
* Optika optimalizovaná pro bajonet Nikon 1: optický člen HRI (vysoký index lomu), tři asférické optické členy a dva optické členy ze skel ED pro vysoké rozlišení a vynikající kontrast.
* Systém Redukce vibrací (VR): možnost všestrannější práce z ruky. Systém umožňuje používat časy závěrky až o 3 EV delší než obvykle.
* Motory s indukční cívkou (VCM): extrémně tiché automatické zaostřování, ideální zejména pro záznam videosekvencí.
* Spínač motorického nastavení zoomu: nastavitelná rychlost zoomování pro plynulé ovládání zoomu. Umožňuje rychle nebo pomalu měnit ohniskovou vzdálenost.
* Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: automatické zasunutí objektivu při vypnutí fotoaparátu. Objektiv je vybaven aretací, která umožňuje ponechat jej vysunutý i po vypnutí fotoaparátu, takže je v případě opětovného zapnutí přístroje připraven mnohem rychleji k činnosti.
* Dostupná barevná provedení: objektiv je dostupný v černé barvě.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon 1 obj. 10-100MM F4.5-5.6 VR PD ZOOM 1 NIKKOR
Diskuze k produktu: nikkor-1-10100mm-f4556-vr-pd-zoom není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.