vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKKOR 1 10-100MM F4.5-5.6 VR PD ZOOM

Kalkulačka splátek CETELEM
20177 Kč s DPH

16675 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy, filtry, předsádky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JVA702DA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,665
Záruka: 24 měsíců
NIKKOR 1 10-100MM F4.5-5.6 VR PD ZOOM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Objektiv 1 NIKKOR s motorickým zoomováním a 10× zoomem, který umožňuje pořizovat videosekvence s vynikající brilancí.

Ať již budete chtít dokumentovat nějakou událost či vytvořit hraný film, spínač motorického nastavení zoomu vám umožní snadno a pomalu nebo rychle měnit ohniskovou vzdálenost. Redukce vibrací zaručuje stabilní obraz a tubus objektivu lze zasunout pro lepší přenosnost.

Tento objektiv, který je stejně tak doma na filmové scéně jako kdekoli jinde, je ideálním nástrojem pro pořizování videosekvencí.

10× zoom s motorickým nastavením (PD): vytvořen pro pořizování videosekvencí i vynikajících statických snímků.
Rozsah ohniskových vzdáleností 10–100 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27–270 mm).
Optika optimalizovaná pro bajonet Nikon 1: optický člen HRI (vysoký index lomu), tři asférické optické členy a dva optické členy ze skel ED pro vysoké rozlišení a vynikající kontrast.
Systém Redukce vibrací (VR): možnost všestrannější práce z ruky. Systém umožňuje používat časy závěrky až o 3 EV delší než obvykle.
Motory s indukční cívkou (VCM): extrémně tiché automatické zaostřování, ideální zejména pro záznam videosekvencí.
Spínač motorického nastavení zoomu: nastavitelná rychlost zoomování pro plynulé ovládání zoomu. Umožňuje rychle nebo pomalu měnit ohniskovou vzdálenost.
Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: automatické zasunutí objektivu při vypnutí fotoaparátu. Objektiv je vybaven aretací, která umožňuje ponechat jej vysunutý i po vypnutí fotoaparátu, takže je v případě opětovného zapnutí přístroje připraven mnohem rychleji k činnosti.
Dostupná barevná provedení: objektiv je dostupný v černé barvě.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKKOR 1 10-100MM F4.5-5.6 VR PD ZOOM
Diskuze k produktu: nikkor-1-10100mm-f4556-vr-pd-zoom není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.