vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKKOR 1 10MM F2.8 AW 1 - Black

Kalkulačka splátek CETELEM
8786 Kč s DPH

7261 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JVA103DA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,255
Záruka: 24 měsíců
NIKKOR 1 10MM F2.8 AW 1 - Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Chcete-li skutečně být připraveni na zachycení těch nejlepších životních dobrodružství, potřebujete objektiv, který si můžete vzít kamkoli. A myslíme skutečně kamkoli.
Tento širokoúhlý objektiv 1 NIKKOR AW se díky vodotěsné, nárazuvzdorné a mrazuvzdorné konstrukci nemusí obávat žádných klimatických vlivů a snese rovněž nějaký ten náraz. Odolná konstrukce a luxusní metalický vnější povrch objektivu perfektně doplňují fotoaparát Nikon 1 AW1.
Ohnisková vzdálenost 10 mm je ideální pro snímky blízkých objektů a snímky rozsáhlých krajin. Vysoká světelnost f/2,8 znamená ostřejší snímky motivů za nízké hladiny osvětlení, což je praktické zejména v šerých prostředích pod vodní hladinou.

Širokoúhlý objektiv formátu CX.
Pevná ohnisková vzdálenost 10 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27 mm): Ideální pro snímky zblízka a portrétní snímky, stejně jako pro snímky působivých krajin.
Vodotěsný do hloubky 20 m, nárazuvzdorný při pádu z výšky až 2 m a mrazuvzdorný při teplotách až do -10 °C.* Umožňuje fotografovat v různých podmínkách v exteriéru beze strachu z klimatických vlivů nebo malých nehod.
Vysoká světelnost f/2,8: Zvýrazní fotografované objekty na krásně rozostřených pozadích a vnese život do akcí za nízké hladiny osvětlení, a to i při fotografování pod vodou.
Optika optimalizovaná pro systém Nikon 1: Záruka ostrého obrazu v celém obrazovém poli snímků. Dva asférické optické členy poskytují vynikající rozlišení a kontrast obrazu.
Robustní design systému Nikon 1: Kompaktní provedení s odolným a současně luxusním metalickým povrchem odpovídajícím špičkové kvalitě přístrojů Nikon 1. Ochranné sklo před předním optickým členem chrání objektiv před vodou a prachem.

Rozměry - Průměr cca 61 mm × 30 mm (vzdálenost od dosedací plochy bajonetu)
Hmotnost - Cca 118 g


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKKOR 1 10MM F2.8 AW 1 - Black
Diskuze k produktu: nikkor-1-10mm-f28-aw-1-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.