vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKKOR 1 6.7-13MM F3.5-5.6 VR - Silver

Kalkulačka splátek CETELEM
14082 Kč s DPH

11638 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JVA706DB
Výrobce: NIKON
Váha: 0,238
Záruka: 24 měsíců
NIKKOR 1 6.7-13MM F3.5-5.6 VR - Silver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
První extrémně širokoúhlý objektiv se zoomem pro systém Nikon 1, který umožňuje přiblížit se k fotografovanému objektu a současně zachytit vše potřebné.
Objektiv nabízí stejně jako všechny ostatní objektivy 1 NIKKOR perfektní vyvážení přenosnosti, výkonu, rychlosti a kvality. Díky nejkratší ohniskové vzdálenosti 6,7 mm je tento objektiv ideální pro zdůraznění prostoru rozsáhlých krajin, pořízení skupinových snímků celé rodiny a získání skvělých ostrých snímků stylových interiérů.
Tento kompaktní a lehký objektiv je skvělým rozšířením každého systému vybavení Nikon 1.

Extrémně širokoúhlý objektiv se zoomem formátu CX: s rozsahem ohniskových vzdáleností 6,7–13 mm (ekvivalent u kinofilmu: cca 18–35 mm) a nejširším obrazovým úhlem 100 °.
Systém redukce vibrací (VR): umožňuje ještě všestrannější fotografování z ruky potlačením rizika rozmazání snímků a produkcí ostrých statických snímků a stabilních videosekvencí.
Optika optimalizovaná pro přístroje s bajonetem Nikon 1: poskytuje ostrý obraz až do krajů obrazového pole. Asférický optický člen a optické členy ze skel ED zaručují vyšší rozlišení a vynikající kontrast objektivu.
Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: umožňuje zasunout objektiv v době, kdy se nepoužívá, aby se dosáhlo lepší přenosnosti.
Mechanismus plynulého nastavení clony: umožňuje jednoduše přecházet mezi ostrým a rozostřeným pozadím, na kterém objekty lépe vyniknou, a to i u videosekvencí.
Stylový, kompaktní design: vysoce kvalitní metalický povrch odpovídající špičkové kvalitě přístrojů Nikon 1.
Přední a zadní krytka objektivu: součást dodávky.
Bajonetová sluneční clona: součást dodávky. Sluneční clona minimalizuje vnikání postranního světla do objektivu, snižuje výskyt závoje a zvyšuje kontrast obrazu a sytost barev snímků.
Dostupná barevná provedení: objektiv je nabízen v černém nebo stříbrném provedení.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKKOR 1 6.7-13MM F3.5-5.6 VR - Silver
Diskuze k produktu: nikkor-1-6713mm-f3556-vr-silver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.