vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKKOR 1 18.5MM F1.8 - Silver

Kalkulačka splátek CETELEM
5266 Kč s DPH

4352 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JVA102DC
Výrobce: NIKON
Váha: 0,158
Záruka: 24 měsíců
NIKKOR 1 18.5MM F1.8 - Silver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Snímky života pořízené světelným objektivem vždy vypadají dobře.
A vynikající nový přírůstek systému Nikon 1, lehký a snadno přenosný objektiv 1 NIKKOR 18,5 mm s vysokou světelností f/1,8 nabízí maximální svobodu pro pořizování dokonalých snímků a videosekvencí ve dne i v noci.
Vysoká světelnost objektivu zaručuje snadné získání brilantních snímků za nízké hladiny osvětlení. A chcete-li zdůraznit fotografovaný objekt, můžete pořizovat portrétní snímky s překrásně rozostřeným pozadím.

Světelný základní objektiv formátu CX s ohniskovou vzdáleností 18,5 mm (ekvivalent u kinofilmu: cca 50 mm).
Vysoká světelnost f/1,8: umožňuje dosáhnout brilantních snímků za nízké hladiny osvětlení a zaručuje perfektní vyvážení ostrosti obrazu a příznivé reprodukce neostrých míst pro optimální zdůraznění hlavního objektu.
Optika optimalizovaná pro systém Nikon 1 nabízí obraz ostrý až do krajů a asférický optický člen zaručuje vynikající rozlišení a kontrast.
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,2 m. Ideální pro fotografování blízkých objektů.
Clonový mechanismus s plynulým ovládáním clony: dovoluje snadný přechod od ostrého k změkčenému pozadí, a to i při záznamu videosekvence.
Kompaktní provedení a stylový design: kovové části tubusu propůjčují tomuto malému a kompaktnímu objektivu vysoce kvalitní vzhled.
Přední a zadní krytka objektivu: součást dodávky.
Bajonetová sluneční clona: volitelná sluneční clona HB-N104 minimalizuje vnikání postranního světla do objektivu, snižuje výskyt závoje a zvyšuje kontrast obrazu a sytost barev.
Dostupná barevná provedení: objektiv je dostupný v barvách Shiny Silver, Semi-gloss Black a White.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKKOR 1 18.5MM F1.8 - Silver
Diskuze k produktu: nikon-1-obj-185mm-f18-nikkor-silver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.