vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKKOR 1 10-30MM F3.5-5.6G ED AF-S VR PD-ZOOM - Black

Kalkulačka splátek CETELEM
8826 Kč s DPH

7294 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JVA707DA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,179
Záruka: 24 měsíců
NIKKOR 1 10-30MM F3.5-5.6G ED AF-S VR PD-ZOOM - Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zaostřete každou akci s objektivem 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM. Tento plochý objektiv s motorickým nastavením zoomu a možností pořizování širokoúhlých snímků zachytí perfektně každý okamžik.
Elektrické motorické zoomování umožňuje rychlé a plynulé nastavení zoomu, což je praktické zejména při filmování a v případě potřeby rychlých reakcí na probíhající akci. Široký rozsah zoomu 10–30 mm nabízí všestranný rozsah ohniskových vzdáleností začínající širokoúhlým objektivem a umožňuje rovněž snadné přiblížení vzdálených objektů: redukce vibrací přitom zaručuje získání ostrých a nerozmazaných snímků. Objektiv je konstruován pro okamžité fotografování a vynikající přenosnost – vysune se v okamžiku zapnutí fotoaparátu a zasune se v okamžiku jeho vypnutí.

Plochý objektiv s 3× zoomem: přenosný a všestranný objektiv formátu CX se zoomem. Objektiv je ideální pro fotografování blízkých i vzdálených objektů a umožňuje zachycení nejrůznějších každodenních motivů na snímcích i videosekvencích.
Elektrické motorické zoomování: umožňuje rychlé a plynulé nastavení zoomu. Je praktické zejména při pořizování akčních snímků a při záznamu videosekvencí.
Rozsah zoomu 10–30 mm: nabízí ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv (ekvivalent u kinofilmu: 27–81 mm).
Vysoká kvalita obrazu: vysoce kvalitní optická konstrukce zaručuje ostré a brilantní snímky. Čtyři asférické optické členy a optický člen ze skel ED (optická skla s extrémně nízkým rozptylem světla) korigují nežádoucí vady zobrazení a zkreslení obrazu a umožňují dosahovat vynikajícího rozlišení a kontrastu.
Systém redukce vibrací (VR): zaručuje ostré a nerozmazané snímky v celém rozsahu ohniskových vzdáleností.
Elektronický kryt objektivu: otevírá se v okamžiku zapnutí fotoaparátu, aby bylo možné fotografovat bez zpoždění.
Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: zaručuje okamžité fotografování a vynikající přenosnost. Objektiv se vysune v okamžiku zapnutí fotoaparátu a zasune se v okamžiku jeho vypnutí.
Styl systému Nikon 1: kompaktní stavba s lehkým a přitom luxusním metalickým povrchem odpovídajícím špičkové kvalitě přístrojů Nikon 1.
Barevná provedení: objektiv 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM je dostupný v černém provedení. Při zakoupení fotoaparátu Nikon 1 v kombinaci s objektivem jsou k dispozici objektivy ve stejné barevné verzi jako tělo fotoaparátu.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKKOR 1 10-30MM F3.5-5.6G ED AF-S VR PD-ZOOM - Black
Diskuze k produktu: nikon-1030mm-f-3556-1-nikkor-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.