vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKON 18-55mm f/3.5-5.6G AF-P DX VR

Kalkulačka splátek CETELEM
6803 Kč s DPH

5622 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: JAA826DA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,39
Záruka: 24 měsíců
NIKON 18-55mm f/3.5-5.6G AF-P DX VR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní a lehký objektiv formátu DX se zoomem – pro vynikající snímky každodenního života
Tento objektiv kompaktní konstrukce, který je vybaven zoomem od širokoúhlého objektivu až po krátký teleobjektiv, je excelentním univerzálním objektivem. Je připraven na zachycení celé řady objektů od snímků měst a krajin až po rodinné sportovní události a je vhodný i pro akční HD videosekvence. Redukce vibrací Nikon zajišťuje bez ohledu na fotografovaný objekt ostré snímky i za nízké hladiny osvětlení. Efektivní design zachovává kompaktní rozměry objektivu a poskytuje dostatečný komfort pro jeho každodenní nošení.
Vybavení pro každodenní život: kompaktní a lehký objektiv s 3,1× zoomem Objektiv pokrývá oblíbený rozsah ohniskových vzdáleností 18–55 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27–82,5 mm) a nabízí světelnost f/3,5–5,6. Je perfektní pro všechny druhy fotografie, od portrétů až po snímky krajin. A je ideální rovněž pro záznam HD videosekvencí.
Plynulé a rychlé automatické zaostřování: Krokový motor Nikon Nový krokový motor Nikon umožňuje rychlé zaostřování a je ideální pro záznam videosekvencí. Objektiv díky tomuto novému motoru vykazuje tišší chod a ještě vyšší rychlost než jeho předchůdce. Při použití zoomu pro zvětšení objektu a pořízení snímku lze ihned a s absolutní přesností zaostřit na fotografovaný objekt. Při zaznamenávání stopáže videosekvence umožňuje motor prakticky bezhlučně plynule přeostřovat z objektu na objekt.
Snímky v kvalitě společnosti Nikon Tento objektiv formátu DX je speciálně konstruován pro maximální využití vysokého počtu pixelů digitálních jednookých zrcadlovek Nikon a pokročilých obrazových snímačů. Dva asférické optické členy minimalizují otvorovou vadu a další formy optických vad, takže se budete moci radovat ze snímků s vysokým rozlišením a z videosekvencí s živými barvami, vysokým kontrastem a brilantními detaily.
Redukce vibrací (VR) Působivá redukce vibrací Nikon zaručuje ostré snímky i za nízké hladiny osvětlení. Redukce vibrací je určena pro zajištění stabilnějšího obrazu při fotografování z ruky a dovoluje používat časy závěrky až o 4 EV delší než obvykle. To znamená, že budete schopni konzistentně zachycovat ostré a nerozmazané snímky při pořizování portrétů, skupinových snímků nebo například při fotografování působivých krajin. Redukci vibrací můžete zapnout a vypnout pomocí menu fotoaparátu.
Zjednodušené ovládání Přepnutí mezi automatickým a manuálním zaostřovánímm, resp. zapnutí a vypnutí redukce vibrací se provádí pomocí menu fotoaparátu*. Na samotném tubusu objektivu se nenacházejí žádné spínače, takže nehrozí náhodná změna nastavení v okamžiku, kdy chcete provést expozici snímku.
Snadno přenosný objektiv pro každodenní použití Kompaktní a lehký objektiv formátu DX se zoomem – pro vynikající snímky každodenního života
Tento objektiv kompaktní konstrukce, který je vybaven zoomem od širokoúhlého objektivu až po krátký teleobjektiv, je excelentním univerzálním objektivem. Je připraven na zachycení celé řady objektů od snímků měst a krajin až po rodinné sportovní události a je vhodný i pro akční HD videosekvence. Redukce vibrací Nikon zajišťuje bez ohledu na fotografovaný objekt ostré snímky i za nízké hladiny osvětlení. Efektivní design zachovává kompaktní rozměry objektivu a poskytuje dostatečný komfort pro jeho každodenní nošení. * Pracuje pouze v kombinaci s kompatibilními fotoaparáty: D5500/D5300/D3300. Kompatibilní fotoaparáty mohou vyžadovat aktualizaci firmwaru.
Technické specifikace : Ohnisková vzdálenost: 18–55 mm Světelnost: f/3,5–5,6 Nejvyšší clonové číslo: f/22–38 Konstrukce objektivu: 12 čoček/9 členů (včetně 2 asférických optických členů) Obrazový úhel: Digitální jednooké zrcadlovky Nikon formátu DX: 76 ° – 28°50´ Zaostřování: Automatické zaostřování pomocí krokového motoru; samostatný zaostřovací kroužek pro manuální zaostřování Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,25 m od obrazové roviny Největší měřítko zobrazení: 0,38× Počet lamel clony: 7 (kruhový otvor clony) Clona: Plně automatická Průměr filtrového závitu: 55 mm Rozměry: Cca 64,5 × 62,5 mm Hmotnost: Cca 205 g
Dodávané příslušenství : 55mm zaklapávací přední krytka objektivu LC-55A zadní krytka objektivu
Volitelné příslušenství : Krytka objektivu LF-4 Pouzdro na objektiv CL-0815 Bajonetová sluneční clona HB-N106


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKON 18-55mm f/3.5-5.6G AF-P DX VR
Diskuze k produktu: nikon-1855mm-f-3556g-afp-dx-vr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.