vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon objektiv 28-300MM F3.5-5.6G ED AF-S VR

Kalkulačka splátek CETELEM
26699 Kč s DPH

22065 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 1,32
Záruka: 24 měsíců
Nikon objektiv 28-300MM F3.5-5.6G ED AF-S VR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysoce výkonný objektiv formátu FX s všestranným rozsahem zoomu od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv. Extrémně vysoký rozsah zoomu 10,7× a široký rozsah ohniskových vzdáleností 28-300 mm pokrývá snadno většinu běžně používaných ohniskových vzdáleností. Druhá generace režimu redukce vibrací Nikon VR II poskytuje ostré snímky i při fotografování teleobjektivem z ruky. Ideální ‘univerzální’ objektiv, který je praktický v případě potřeby maximální všestrannosti s minimem vybavení.

HLAVNÍ FUNKCE

* Objektiv formátu FX s výkonným 10,7× zoomem.

* Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 28-300 mm (ekvivalent ohniskových vzdáleností při použití na formátu DX: 42-450 mm).

* Vynikající optický výkon.

* Systém redukce vibrací VR II včetně režimů Normal a Active. Možnost použití až o 4 EV delších časů závěrky.

* Dva optické členy ze skel ED (skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a tři asférické členy pro vysoké rozlišení a vysoký kontrast obrazu.

* Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) pro tiché a rychlé automatické zaostřování.

* Aretace nastavení zoomu zaručující stabilní rozměry objektivu při jeho transportu.

Těsnění okolo bajonetu chránící objektiv před vnikáním prachu a vody.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon objektiv 28-300MM F3.5-5.6G ED AF-S VR
Diskuze k produktu: nikon-afs-3556-28300-g-ed-vr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.