vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon obj. 18-200MM F3.5-5.6G AF-S DX VR II

Kalkulačka splátek CETELEM
18730 Kč s DPH

15479 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 0,932
Záruka: 24 měsíců
Nikon obj. 18-200MM F3.5-5.6G AF-S DX VR II
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Objektiv formátu DX s 11,1x zoomem a ohniskovými vzdálenostmi 18-200 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27-300 mm). Systém redukce vibrací VR II včetně režimů Normal a Active. Nabízí vyšší flexibilitu při fotografování z ruky a dovoluje používat časy závěrky až o 4 EV delší než obvykle. 2 optické členy ze skel ED a 3 asférické členy pro vysoké rozlišení a vynikající kontrast objektivu. Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) pro tiché a rychlé automatické zaostřování. Zaostřovací režim M/A pro rychlé přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním. 7lamelová clona s optimalizovaným tvarem pro příjemné a přirozeně působící zobrazení neostrých míst obrazu. Špičkové antireflexní vrstvy Nikon Super Integrated Coating (SIC) pro výraznou redukci reflexů a závoje a vynikající barevné podání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon obj. 18-200MM F3.5-5.6G AF-S DX VR II
Diskuze k produktu: nikon-afs-dx-3556-18200-ed-vr-ii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.