vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKON CAPTURE NX2 UPGRADE

Kalkulačka splátek CETELEM
4367 Kč s DPH

3609 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství, red. kroužky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: VSA591EA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,182
Záruka: 24 měsíců
NIKON CAPTURE NX2 UPGRADE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Krabicová verze aktualizace (upgradu) softwaru Capture NX na verzi 2, dodávaná v kompletu s tištěným návodem k obsluze. Vyžaduje dříve nainstalovaný software Capture NX 1 a platný produktový klíč pro plnou verzi softwaru Capture NX 1.
Technologie U PointTM poskytuje neviditelnou, inteligentní asistenci širokému spektru nástrojů pro úpravy snímků. Technologie U-PointTM nabízí snadný výběr požadovaných oblastí snímku a intuitivní úpravy kontrastu, jasu a sytosti barev, efektivní korekci červených očí a přesné nastavení vyvážení barev. Stačí kliknout na oblast snímku, kterou chcete upravit, a pomocí posuvníků okamžitě sledovat účinek vašich úprav v reálném čase.
Automatický retušovací štětec umožňuje přesné a pohodlné odstranění nežádoucích detailů. Stačí zvolit požadované místo snímku a kliknout na skvrnu od prachu nebo jiný detail, který má být odstraněn.
Paleta Quick Fix (Rychlé vylepšení) kombinuje často používané nástroje v jednom okně pro rychlou editaci velkého počtu snímků. Mezi dostupné nástroje patří Level (Úrovně), Tone Curve (Tonální křivka), Exposure Compensation (Korekce expozice), Contrast (Kontrast), Highlight Protection (Ochrana kresby ve světlech), Shadow Protection (Ochrana kresby ve stínech) a Saturation (Sytost barev).
Možnost práce na dvou monitorech a plně uživatelsky nastavitelné pracovní plochy: Funkce duální obrazovky softwaru Capture NX2 umožňuje rozšíření pracovní plochy a čtyři plně uživatelsky nastavitelné pracovní plochy, – Browser (Prohlížeč), Metadata, Multi Purpose (Univerzální) a Edit (Úpravy) – umožňují plně přizpůsobit výběr nástrojů, vytvořit vlastní klávesové zkratky a rychle přepínat mezi jednotlivými pracovními plochami bez jakékoli ztráty dat.
Kontrolní body selektivní aplikace úprav umožňují snadno zvýšit subjektivní ostrost snímků (Unsharp mask; neostrá maska) nebo naopak rozostřit zvolené oblasti (Gaussian Blur; Gaussovské rozostření), a lze je použít v kombinaci s prakticky libovolným nástrojem včetně nástrojů D-Lighting (Nastavení kontrastu), Brightness (Nastavení jasu), Color (Nastavení barevného podání), Focus (Nastavení doostřování), Correction (Korekce optických vad zobrazení) a Noise Reduction (Redukce šumu). Prováděné úpravy tak lze jednoduchým kliknutím myší aplikovat na celý snímek nebo pouze na zvolené části snímku, bez nutnosti tvorby přesných masek výběrů.
Rozšířená Správa snímků: množství využitelných štítků a hodnocení s podporou standardů XMP a IPTC usnadňuje označování a třídění snímků a poskytuje bezproblémový přechod mezi programy ViewNX, Adobe Bridge a operačním systémem Windows Vista.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKON CAPTURE NX2 UPGRADE
Diskuze k produktu: nikon-capture-nx-2-upgrade není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.