vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon DF-N1000 ELEKTRONICKÝ HLEDÁČEK PRO Nikon 1 V3

Kalkulačka splátek CETELEM
11926 Kč s DPH

9856 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: VVW01101
Výrobce: NIKON
Váha: 0,075
Záruka: 24 měsíců
Nikon DF-N1000 ELEKTRONICKÝ HLEDÁČEK PRO Nikon 1 V3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Díky externímu elektronickému hledáčku (EVF) Nikon 1 DF-N1000 se vám objekt nikdy neztratí ze zorného pole.
Tento elektronický hledáček s 2 359 000 pixely nabízí vysoký kontrast a rozlišení, zobrazuje klíčové provozní informace a umožňuje zvětšení objektů pro přesné manuální zaostření. DF-N1000 zobrazuje přibližně 100 % obrazového pole, má rychlou obnovovací frekvenci a minimální dobu zpoždění. Umožňuje vytvářet kompozice snímků s dokonalou přesností i při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování na jasném slunečním světle.

Elektronický hledáček s vysokým výkonem: Externí elektronický hledáček s 2 359 000 pixely. Poskytuje obraz s vysokým kontrastem a rozlišením.
Přesná kompozice: hledáček zobrazuje přibližně 100 % obrazového pole a nabízí klíčové provozní informace. Umožňuje snadné pozorování klíčových nastavení fotoaparátu stejně jako monitor LCD nebo optický hledáček digitální jednooké zrcadlovky.
Pohodlné pozorování: hledáček nabízí 16mm předsunutí výstupní pupily okuláru a kruhový okulár s obrazem a pozorovacím komfortem ve stylu digitálních jednookých zrcadlovek. Hledáček rychle a pohodlně umístíte přímo před své oko po změně orientace fotoaparátu mezi orientací na výšku a na šířku, stejně jako při fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou vyšší třídy.
Dioptrická korekce: je součástí konstrukce hledáčku. Umožňuje nastavení v rozsahu -3 až +1 dpt v krocích po jedné dioptrii.
Snímač pohledu do hledáčku:automaticky aktivuje hledáček, když zvednete fotoaparát k oku. Snímač vypne hledáček, pokud jej nepoužíváte, a tím šetří kapacitu baterie fotoaparátu. Tlačítko umístěné na hledáčku umožňuje trvale zapnout elektronický hledáček nebo monitor LCD.
Bezpečné připojení: hledáček DF-N1000 lze připojit k multifunkčnímu portu pro upevnění příslušenství na vašem fotoaparátu Nikon 1 V3. Aretace zaručuje bezpečné uchycení elektronického hledáčku.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon DF-N1000 ELEKTRONICKÝ HLEDÁČEK PRO Nikon 1 V3
Diskuze k produktu: nikon-dfn1000-elektronicky-hledacek-pro-nikon-1-v3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.