vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon LD-1000 LED SVĚTLO - Black

Kalkulačka splátek CETELEM
3232 Kč s DPH

2671 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reflektory, blesky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FSA91001
Výrobce: NIKON
Váha: 0,192
Záruka: 24 měsíců
Nikon LD-1000 LED SVĚTLO - Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LED světlo stylového vzhledu. Všestranný zdroj trvalého světla, který je snadno použitelný a vhodný pro makrofotografii nebo pořizování videosekvencí na malé vzdálenosti. Tento malý a lehký zdroj světla lze snadno upevnit na fotoaparát nebo sejmout pro použití mimo fotoaparát.

Praktičnost LED světla s možností libovolného nastavení i při použití na fotoaparátu umožňuje účinně ovlivnit vzhled pořizovaných snímků. Na rozdíl od práce s bleskem zjistíte ještě před pořízením snímku, jestli byla vaše volba osvětlení úspěšná. Účinky tohoto trvalého zdroje světla totiž můžete sledovat na monitoru LCD fotoaparátu nebo v hledáčku ještě před pořízením snímku.

Světelný výstup - Cca 130 lx/65 lx ve vzdálenosti 1 m, nastavitelný přepínačem
Tvar světelného svazku - Kruhový, 72 ° nahoru, dolů, doleva a doprava
Zapnutí a vypnutí - Hlavní vypínač
Zdroj energie - Čtyři dobíjecí nikl-metal hydridové baterie (HR03) velikosti AAA, čtyři alkalické baterie (LR03) velikosti AAA, čtyři lithiové baterie (FR03) velikosti AAA
Doba provozu (na plný výkon) - Alkalické baterie (LR03): cca 45 minut; Lithiové baterie (FR03): cca 120 minut; Dobíjecí nikl-metal hydridové baterie (HR03): cca 70 minut
Rozměry (Š × V × H) - LED světlo: cca 31,4 × 95 × 38,5 mm; Rameno: cca 31 × 133,5 × 6,5 mm
Hmotnost - LED světlo: cca 130 g (včetně čtyř alkalických baterií AAA), cca 86 g (pouze tělo světla); Rameno: cca 50 g (včetně upevňovacích šroubů)
Dodávané příslušenství - SK 1000, 2× upevňovací šroub LS 32


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon LD-1000 LED SVĚTLO - Black
Diskuze k produktu: nikon-ld1000-led-svetlo-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.