vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon MB-D16 MULTIFUNKČNÍ BATERIOVÝ ZDROJ PRO D750

Kalkulačka splátek CETELEM
13440 Kč s DPH

11107 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: VFC00501
Výrobce: NIKON
Váha: 0,461
Záruka: 24 měsíců
Nikon MB-D16 MULTIFUNKČNÍ BATERIOVÝ ZDROJ PRO D750
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Multifunkční Battery Pack MB-D16 prodlužuje autonomní dobu provozu a umožňuje pohodlnější manipulaci při fotografování v orientaci na výšku.

Battery Pack nabízí rovněž tlačítko spouště, multifunkční volič a tlačítko aktivace automatického zaostřování pro fotografování na výšku, stejně jako sekundární hlavní a pomocný příkazový volič. Je napájen pomocí šesti běžných tužkových baterií velikosti AA nebo příslušnou lithium-iontovou baterií Nikon.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon MB-D16 MULTIFUNKČNÍ BATERIOVÝ ZDROJ PRO D750
Diskuze k produktu: nikon-mbd16-multifunkcni-bateriovy-zdroj-pro-d750 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.