vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKKOR 18-55MM F3.5-5.6G AF-S DX VR

Kalkulačka splátek CETELEM
5344 Kč s DPH

4417 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JAA803DA
Výrobce: NIKON
Záruka: 24 měsíců
NIKKOR 18-55MM F3.5-5.6G AF-S DX VR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Populární objektiv se zoomem s velmi kvalitní optikou konstruovaný pro použití s jednookými zrcadlovkami Nikon DX. Jeho 3x zoom poskytuje vysokou všestrannost v širokém spektru fotografických situací. Vybaven výjimečným ultrazvukovým zaostřovacím motorem Nikon’ (SWM) pro zvláště tiché zaostřování.

Populární rozmezí zoomu pokrývá 18 až 55 mm (ekvivalent 35 mm: 27-82.5mm), dokonalý pro jakoukoli situaci, od každodenních snímků až po dech vyrážející snímky krajiny.
Systém redukce vibrací (VR) umožňuje ještě flexibilnější fotografování z ruky a dovoluje vám fotografovat až o 3 stupně času závěrky pomaleji.
Výjimečný vysoký optický výkon: konstruovaný speciálně pro použití s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon DX.
Asférické optické členy minimalizují sférickou aberaci, astigmatismus a jiné formy zkreslení a zajišťují vysoké rozlišení a kontrast.
Výjimečný ultrazvukový zaostřovací motorem (SWM) pro rychlé, přesné a zvláště tiché zaostřování.
Vynikající poměr ceny a výkonu.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKKOR 18-55MM F3.5-5.6G AF-S DX VR
Diskuze k produktu: nikon-obj-1855mm-f3556g-afs-dx-vr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.