vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon obj.55-200MM,4 -5.6G,AF-S DX VR NIKKOR IF-ED

Kalkulačka splátek CETELEM
9210 Kč s DPH

7612 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JAA798DA
Výrobce: NIKON
Záruka: 24 měsíců
Nikon obj.55-200MM,4 -5.6G,AF-S DX VR NIKKOR IF-ED
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysoce výkonný 3,6x zoom (ekvivalent u kinofilmu: 82,5-300 mm), konstruovaný speciálně pro použití s obrazovými snímači digitálních jednookých zrcadlovek Nikon.
Systém redukce vibrací (VR) umožňuje flexibilnější fotografování z ruky a dovoluje využívat až o 3 stupně delší časy závěrky, než při práci bez redukce vibrací.
Exkluzivní ultrazvukový zaostřovací motor Nikon SWM zaručuje rychlé, přesné a extrémně tiché zaostřování.
Optický člen z ED skla a asférický optický člen pro minimalizaci projevů barevné vady, astigmatismu a další optických vad zobrazení při současném zajištění vysokého rozlišení a kontrastu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon obj.55-200MM,4 -5.6G,AF-S DX VR NIKKOR IF-ED
Diskuze k produktu: nikon-obj55200mm4-56gafs-dx-vr-nikkor-ifed není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.