vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nine Eagles kvadrokoptéra Galaxy Visitor 7 RTF 2,4GHz s kamerou, mód 1

Kalkulačka splátek CETELEM
7090 Kč s DPH

5860 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NE3910
Výrobce: NONAME
Záruka: 24 měsíců
Nine Eagles kvadrokoptéra Galaxy Visitor 7 RTF 2,4GHz s k...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
Nová kvadrokoptéra z díly Nine Eagles překvapí nejen svým klidným letem, ale i on-line přenosem obrazu z FHD kamery do chytrého telefonu (smartphone). Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo iOS a užívejte si poletování doma nebo venku (v bezvětří).

Model je vhodný i pro začínající piloty. 3-osý gyroskopický stabilizační systém s 3-osým akcelerometrem dostatečně napomáhají pilotáži.

Míra reakcí modelu na řízení je nastavitelná, takže model uspokojí jak začátečníka, tak zkušeného pilota, který naplno využije akrobatické schopnosti modelu a jeho schopnost létat na velmi omezeném prostoru. Model může létat ve větší místnosti stejně jako pod širou oblohou. Malé rozměry, nízká hmotnost, odolná konstrukce a inteligentní systém ovládání zaručují, že si s modelem užijete spousty zábavy.

Plastové vrtule o průměru 150 mm dodávají modelu dostatečný výkon a stabilitu. Jednotlivá ramena jsou osvětlena sadou LED a spolu se zadní červenou diodou umožní pilotovi určit orientaci stroje, která je navíc umocněna "FPV" záběrem na mobilní telefon.

K ovládání modelu je použit 4-kanálový vysílač 2,4GHz, který je vybaven přepínači pro automatický start a přistání, přepínači pro pořizovaní fotografií a videí a držákem mobilního telefonu včetně sluneční clony.

Model je vybaven novou mini Full HD kamerou, která umožňuje natáčení videa ve formátu FLV v rozlišení 1920x1080/30fps a focení fotek ve formátu JPG v rozlišení 1920x1080. Záznam z kamery je ukládán na SD micro kartu 4GB, která je součástí balení. Max. velikost použité SD micro karty je 32Gb.

Rozložení prvků RC vysílače při módu 1
Módy vysílače znamenají rozložení ovládacích prvků na pákovém vysílači. Neboli výběrem módu vysílače si zvolíte které páky (kniply) budou ovládat jednotlivé funkce modelu.

Při nastavení v módu 1 se plyn ovládá pravým kniplem.

Balení obsahuje:
• Kvadrokoptéra Galaxy Visitor 7
• Vysílač JFQ 2,4 GHz
• AA baterie 4ks
• USB nabíječ
• Li-Po akumulátor
• Sada náhradních vrtulí
• Kamera FHD
• Micro-SD karta 4GB
• Čtečka micro-SD karty
• Držák mobilního telefonu včetně sluneční clony
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nine Eagles kvadrokoptéra Galaxy Visitor 7 RTF 2,4GHz s kamerou, mód 1
Diskuze k produktu: nine-eagles-kvadrokoptera-galaxy-visitor-7-rtf-24ghz-s-kamerou-mod-1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.