vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nine Eagles kvadrokoptéra Galaxy Visitor 8 RTF 2,4GHz, mód 2 šedo/zelený

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2432 Kč s DPH

2010 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NE3912-2
Výrobce: NONAME
Záruka: 24 měsíců
Nine Eagles kvadrokoptéra Galaxy Visitor 8 RTF 2,4GHz, mó...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
Nová kvadrokoptéra z díly Nine Eagles překvapí nejen svým klidným letem, ale i možností létat akrobacii a to i na velmi malém prostoru.

Model je vhodný i pro začínající piloty. 3-osý gyroskopický stabilizační systém s 3-osým akcelerometrem dostatečně napomáhají pilotáži.

Míra reakcí modelu na řízení je nastavitelná, takže model uspokojí jak začátečníka, tak zkušeného pilota, který naplno využije akrobatické schopnosti modelu a jeho schopnost létat na velmi omezeném prostoru. Model může létat ve větší místnosti stejně jako pod širou oblohou. Malé rozměry, nízká hmotnost, odolná konstrukce a inteligentní systém ovládání zaručují, že si s modelem užijete spousty zábavy.

Plastové vrtule o průměru 146 mm dodávají modelu dostatečný výkon a stabilitu. Jednotlivá ramena jsou osvětlena sadou LED a spolu se zadní červenou diodou umožní pilotovi určit orientaci stroje.

K ovládání modelu je použit 4-kanálový vysílač 2,4GHz, který je vybaven přepínači pro automatický přemet a změnu letového módu.

Rozložení prvků RC vysílače při módu 2
Módy vysílače znamenají rozložení ovládacích prvků na pákovém vysílači. Neboli výběrem módu vysílače si zvolíte které páky (kniply) budou ovládat jednotlivé funkce modelu.

Při nastavení v módu 2 se plyn ovládá levým kniplem.

Balení obsahuje:
• Kvadrokoptéra Galaxy Visitor 8
• Vysílač 2,4 GHz
• AA baterie 4ks
• USB nabíječ
• Li-Po akumulátor
• Sada náhradních vrtulí


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nine Eagles kvadrokoptéra Galaxy Visitor 8 RTF 2,4GHz, mód 2 šedo/zelený
Diskuze k produktu: nine-eagles-kvadrokoptera-galaxy-visitor-8-rtf-24ghz-mod-2-sedo-zeleny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.