vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blesk Nissin i40 Nikon

Kalkulačka splátek CETELEM
4760 Kč s DPH

3934 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: NISSIN
Váha: 0,203
Blesk Nissin i40 Nikon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní fotografický blesk malých rozměrů Nissin i40 je vhodný pro rodinnou fotografii, fotografování v interiérech a exteriérech a zejména pro cestování i díky své malé váze pouhých 203 g. K dispozici jsou profesionální funkce: bezdrátový režim Wireless TTL, podpora časů závěrky až do 1/8 000 s; směrné číslo 40 při ohniskové vzdálenosti 105 mm, světlo pro video s 9 nastavitelnými úrovněmi jasu, jednoduché ovládání pomocí dvou otočných voličů, výklopná a otočná hlava blesku pro všestrannější osvětlení nepřímým zábleskem a využití více úhlů osvětlení. Součástí dodávky blesku je softbox.

Připojení pro: Nikon
Směrné číslo (při ISO 100): 40
Řízení expozice: iTTL
Výkyvná hlava blesku: ano
Doba nabíjení (min. / sekundu): 4
Max. počet blesků: 220
Elektrický zdroj:
Zásobování energií: Aku / Baterie
Typ baterie / Aku: AA Mignon, 4x
Funkce:
Funkce slave: ano
Modelling light: ano
Bezkabelový blesk: ano
Manuelní nastavení: ano
Barva: černá
Rozměry: 85 x 61 x 85
Hmotnost (g): 203


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blesk Nissin i40 Nikon
Diskuze k produktu: nissin-i40-nikon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.