vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Protihlukové podložky be quiet! Universal Big-Tower, černé, bavlna

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
585 Kč s DPH

483 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: BGZ14
Výrobce: be quiet!
Záruka: 24 měsíců
Protihlukové podložky be quiet! Universal Big-Tower, čern...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: be quiet!; Třída produktu: Příslušenství modding; Typ produktu: Protihlukové podložky; Doplňující informace: 5 listů s bitumenovým podkladem (2.2mm) , o tloušťce 8mm (400 x 240 mm) vyrobené ze speciální pěny., 1 list o tloušťce 20mm (400x240mm), Listy jsou ze speciálně zpracovaného vícevrstvového materiálu o struktuře,, která maximálně absorbuje akustické vlny., Externí vlněná vrstva eliminuje zvuky z vnitřku skříně., Bitumenová vrstva neutralizuje vibrace přenášené PC skříní., Pěna zabraňuje přenosu zvuků přes přední část skříně., Listy jsou vhodně vystřižené a je třeba je jen vlepit do skříně., Jednotlivé listy je možné nastříhat do libovolných rozměrů a vlepit do PC skříně, Sestava je dodávaná v atraktivním obalu., V sestavě najdete také návod na použití.; Další informace: http://www.be-quiet.net/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Protihlukové podložky be quiet! Universal Big-Tower, černé, bavlna
Diskuze k produktu: noisedampening-set-be-quiet-universal-big-fleece-coating-cerny-bavlna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.