vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Microsoft univerzální přenosný záložní zdroj/nabíječka (Powerpack) DC-21, oranžová

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
429 Kč s DPH

355 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 02743T7
Výrobce: NOKIA
Záruka: 24 měsíců
Microsoft univerzální přenosný záložní zdroj/nabíječka (P...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný zdroj Microsoft Silná snadno přenosná nabíječka. Nabijte si všechna zařízení Kapacita 6000 mAh poskytuje spousty energie pro vaše zařízení. Kapacita nabití, která vydrží Automatický pohotovostní režim znamená, že přístroj vydrží měsíce Energie pro chvíle, kdy ji potřebujete nejvíc Je těžké zůstat klidný, když vidíte, jak vám slábne baterie. A někdy je těžké najít místo pro připojení k síti. S přenosnou nabíječkou však budete mít energie dostatek – zajistěte si vždy plně nabitou baterii, abyste nikdy nezůstali bez zařízení, na něž spoléháte. Plně nabito, připraveno na cestu Jeden úplný nabíjecí cyklus má dostatek kapacity pro dvě nabití většiny chytrých telefonů. S konektivitou rozhraní microUSB a rychlým nabíjením je to stejné jako připojení telefonu do síťové nabíječky. Ale i přenosná nabíječka potřebuje energii – přibližně 4 hodiny připojení k síti jí stačí k dosažení plné kapacity. Tenká, elegantní a stylová Tvar je unikátní a hladká povrchová úprava zajišťuje pocit špičkového zařízení. Kontrolky soft LED oznamují zbývající kapacitu nabití a kompaktní konstrukce se snadno vejde do vnější kapsy vaší aktovky – vypadá tak dobře, že si nabíječku pyšně položíte i na stůl před sebe. Více energie na různých místech Někdy je člověk delší dobu daleko od síťové zásuvky. A pokud vypnutí telefonu není žádoucí, přenosná nabíječka poskytne potřebnou energii pro prodloužení života baterie. V letadle nebo venku v parku můžete mít všechna zařízení plně nabitá pomocí přenosné nabíječky Microsoft. Technické parametry: Kapacita baterie: Li-Ion 6000 mAh Nabíjecí konektory: micro USB, USB Kontrolky LED: Zobrazení úrovně nabití baterie Výstupní proud nabíječky: 1500 mA Vstupní proud nabíječky: 1500 mA Maximální doba nabíjení: 250 minut Doba nabíjení (rychlé nabíjení na 80%): 180 minut Kompletní informace najdete na: http://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/mobily/prislusenstvi/dc-21


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Microsoft univerzální přenosný záložní zdroj/nabíječka (Powerpack) DC-21, oranžová
Diskuze k produktu: nokia-dc21-univerzalni-prenosny-zalozni-zdroj-nabijecka-powerpack-oranzova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.