vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nokia dvojitá USB nabíječka do auta Nokia DC-20, nové balení (1x micro USB, 1x 2 mm jack)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
368 Kč s DPH

304 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 02729V1
Výrobce: NOKIA
Záruka: 24 měsíců
Nokia dvojitá USB nabíječka do auta Nokia DC-20, nové bal...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dvojitá USB nabíječka do auta Nokia DC-20. Dobijte energii, kamkoliv se vydáte. Rychlé nabíjení na cestách s dvojitou USB nabíječkou do auta Nokia DC-20. Zdvojený výstup. Dva konektory USB-A umožňují nabíjet současně dva přístroje. Rychlé nabíjení. Vysoký výstupní výkon (2x 1 A) znamená, že váš telefon bude rychleji nabitý a připravený. Univerzální kompatibilita. Funguje se všemi telefony, které lze nabíjet přes konektor microUSB. *** Dvojnásobný nabíjecí výkon Chytře zkonstruovaná nabíječka vám umožní v autě rychle nabít dva přístroje současně. Doplňte energii za jízdy Díky dostatečnému výkonu k rychlému nabití dvou přístrojů budou vaše telefony, headsety, handsfree sady a další přenosné přístroje vždy připraveny k použití. Rychlé nabíjení na cestách Navigujte, telefonujte s handsfree sadou, nebo nabijte telefon spolujezdci. Ať děláte cokoli, můžete přitom rychle nabíjet. Široká kompatibilita Nabíječka je kompatibilní se všemi telefony a přístroji, které lze nabíjet přes konektor microUSB, a s řadou USB nabíjecích kabelů. Praktický kompaktní design •Rychle si nabijte dva přístroje jednou nabíječkou, která šetří místem. •Výstupní proud 1000 mA z obou výstupů umožňuje souběžné rychlé nabíjení. •Spolehlivá, snadno se používá. •Kroucené kabely zaberou méně místa a nezamotávají se. •Kabel s konektory USB a micro USB lze použít i jako datový kabel. Doplňte na cestách energii •Nabijte si telefon, když řídíte. •Nabijte si telefon, když navigujete. •Nabijte si telefon, když hovoříte. Nabíjení telefonů i jiných přístrojů •Nabijte si jakýkoli telefon nebo přístroj, který lze nabíjet přes micro USB. •Kompatibilní s mnoha kabely pro nabíjení přes USB. Rozměry Nabíječka: průměr 32 mm, délka 77 mm Hmotnost: 28 g Konektory a sloty Nabíječka: konektor do zapalovače, 2 konektory USB-A Provozní teplota -25 °C až +55 °C Napájení Výstup: 5 V, 2x 1000 mA (1000 mA na každý konektor USB) Obsah prodejního balení Dvojitá USB nabíječka do auta Nokia DC-20 1x kabel micro USB 1x kabel 2 mm jack Kompatibilita: Dvojitá USB nabíječka do auta Nokia DC-20 je kompatibilní s těmito výrobky: Všechny telefony, navigační přístroje, hudební přehrávače a další přístroje, které lze nabíjet přes USB. *Kompatibilita výrobku se může měnit a závisí na aktuální verzi softwaru instalovaného ve vašem přístroji


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nokia dvojitá USB nabíječka do auta Nokia DC-20, nové balení (1x micro USB, 1x 2 mm jack)
Diskuze k produktu: nokia-dvojita-usb-nabijecka-do-auta-nokia-dc20-nove-baleni-1x-micro-usb-1x-2-mm-jack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.