vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nokia univerzální přenosný záložní zdroj/nabíječka micro USB (Powerpack) DC-19, azurová

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
145 Kč s DPH

120 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 02738R3
Výrobce: NOKIA
Záruka: doživotní
Nokia univerzální přenosný záložní zdroj/nabíječka micro ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální přenosný záložní zdroj USB Nokia Doplňte na cestách energii Slabá baterie? Jednoduše připojte snadno použitelnou přenosnou nabíječku DC-19 do telefonu a můžete dál brouzdat po internetu, chatovat a komunikovat. Doplňkové barvy Buďte jedineční vzrušujícími barvami, které ladí s vaším telefonem - a hodí se k vašemu stylu. Superrychlá nabíječka. Přenosná nabíječka DC-19 nabije baterii vašeho smartphonu až po okraj. Má v sobě tolik síly, že i po úplném nabití telefonu je z čeho brát. Kam půjdeš ty, půjdu i já. Na horách nebo v autobusu, díky kapesní přenosné nabíječce bude váš telefon plně nabitý, ať jste kde jste. Rychlé nabíjení. Energie se přelije do baterie vašeho telefonu rychle, na nic nebudete čekat. A díky přehledným LED indikátorům stavu energie vždy víte, kolik vám v „nádrži“ nabíječky zbývá. Buďte ve spojení. Nabijte libovolné zařízení s konektorem mikro USB a poté dobijte nabíječku DC-19 pomocí jakéhokoli napájení s konektorem USB. Technické parametry: Kapacita baterie: 3200mAh Nabíjecí konektory: Konektor microUSB, USB Kontrolky LED: Zobrazení úrovně nabití baterie Kompletní informace najdete na: http://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/mobily/prislusenstvi/dc-19


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nokia univerzální přenosný záložní zdroj/nabíječka micro USB (Powerpack) DC-19, azurová
Diskuze k produktu: nokia-univerzalni-prenosny-zalozni-zdroj-nabijecka-micro-usb-powerpack-dc19-azurova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.