vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP One-view Perforated Adhesive Window Vinyl-1372 mm x 50 m, 16 mil/288 g/m2 (with liner), CH005A POŠKOZ.OBAL

Kalkulačka splátek CETELEM
3720 Kč s DPH

3074 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CH005A
Záruka: 24 měsíců
HP One-view Perforated Adhesive Window Vinyl-1372 mm x 50...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

HP Film 1372 mm x 50 m (50"), 155 g/m2, okenní grafiky, trvalá, průhledná, čirá, jednostranná, CH005A
Lepicí fólie HP One-view Perforated Adhesive Window Vinyl vytváří nádherné, trvalé průhledné okenní grafiky plné živých barev a jemných detailů. Tato odolná, čirá samolepící fólie se dá čistě odstranit bez zbytků lepidla dokonce po 6 měsících. Zastavte dopravu výraznými grafikami plnými živých barev a jemných textů a detailů, které stojí za pohled zblízka. Tiskněte na tyto lepicí fólie HP a získejte vysoce účinnou grafiku z přední strany a čistou viditelnost ze zadní strany. Užijte si snadné zacházení s touto polymerickou vinylovou fólií. Toto bezproblémové řešení vám šetří čas i peníze. Spolehněte se na trvalé výsledky – výtisky dosahují stálosti venkovně vystaveného obrazu až 1 rok bez laminace. Zachovejte si efektivní průběh práce pomocí vysoce výkonného a ohnivzdorného plakátového materiálu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP One-view Perforated Adhesive Window Vinyl-1372 mm x 50 m, 16 mil/288 g/m2 (with liner), CH005A POŠKOZ.OBAL
Diskuze k produktu: nosnik-hp-oneview-perforated-adhesive-window-vinyl-1372mm-50m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.