vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NOVATRON GBIC 1000Base-LX/LH; OEM (pro Cisco sw)

Kalkulačka splátek CETELEM
3134 Kč s DPH

2590 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WS-G5486=OEM
Výrobce: NETRIX
Záruka: 36 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
GBIC optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, SC konektory), dosah až 10km (SM vlákno 9/125micro m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125micro m i 62,5/125micro m).

Kompaktibilní se switchi značky Cisco (ne Cisco SB/SBP).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NOVATRON GBIC 1000Base-LX/LH; OEM (pro Cisco sw)
Diskuze k produktu: novatron-gbic-1000baselx-lh-oem-pro-cisco-sw není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.