vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NOVATRON GBIC 1000Base-SX; OEM (pro Cisco switche)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2118 Kč s DPH

1750 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WS-G5484=OEM
Výrobce: NETRIX
Záruka: 36 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
GBIC optický modul 1000Base-SX (MM vlákno, SC konektory), dosah až 550m (vlákno 50/125micro m) nebo až 275m (vlákno 62,5/125micro m).

Kompaktibilní se switchi značky Cisco (ne Cisco SB/SBP).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NOVATRON GBIC 1000Base-SX; OEM (pro Cisco switche)
Diskuze k produktu: novatron-gbic-1000basesx-oem-pro-cisco-switche není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.