vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP NVIDIA Quadro K1200 4GB 4x mDP Full/Low profile

Kalkulačka splátek CETELEM
9417 Kč s DPH

7783 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T7T59AA
Výrobce: HP
Váha: 0,5
Záruka: 24 měsíců
HP NVIDIA Quadro K1200 4GB 4x mDP Full/Low profile
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nízkoprofilová zásuvná grafická karta NVIDIA Quadro K1200, určená pro pracovní stanice HP Z s malým tvarovým faktorem, se vyznačuje mimořádným výkonem při zpracovávání profesionálních 3D aplikací v odvětví produktového vývoje, přičemž uspokojí i vaše zábavní potřeby. S komplexními certifikacemi ISV máte zajištěnu snadnou podporu profesionálních softwarových aplikací. Těšte se na rychlý výkon grafického procesoru s 4 GB paměti GDDR5, který umožňuje pracovat s velkými modely a soubory dat. Integrovaný zobrazovací modul a čtveřice konektorů mini-DP umožňuje promítat obraz s mimořádně vysokým rozlišením jako 4 096 x 2 160 při 60 Hz s 30bitovými barvami. Snadno spravujte až čtyři monitory s technologiemi NVIDIA Mosaic a NVIDIA nView. Zrychlete výpočetní toky jednoduché přesnosti pomocí 512 jader NVIDIA CUDA s paralelním zpracováváním dat v jednoslotové kartě s nízkým profilem. S pracovními stanicemi HP Z
Technické údaje
Hmotnost 175 g
Minimální rozměry (Š x H x V) 6,88 x 17,5 cm
Co je obsaženo v krabici Grafická karta NVIDIA Quadro K1200 (4 GB); Dokumentace
Záruka Limitovaná jednoletá záruka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP NVIDIA Quadro K1200 4GB 4x mDP Full/Low profile
Diskuze k produktu: nvidia-quadro-k1200-4gb-gddr5-pcie-x16-low-profile-graphics-card-4xminidisplay-port-tower-sff není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.