vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NVIDIA Quadro K420 2GB DDR3 Graphics Low profile, (1 dual-link DVI-I; 1 DisplayPort)

Kalkulačka splátek CETELEM
3033 Kč s DPH

2507 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: N1T07AA
Váha: 0,3
Záruka: 24 měsíců
NVIDIA Quadro K420 2GB DDR3 Graphics Low profile, (1 dual...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Využijte energeticky úsporný 3D výkon vaší pracovní stanice HP s grafickou kartu NVIDIA Quadro K420 s pamětí 2 GB. Je to ideální řešení pro vstup do světa středně složitého 3D modelování. S komplexními certifikacemi ISV máte zajištěnu snadnou podporu profesionálních softwarových aplikací. Těšte se na rychlý výkon vycházející z energeticky úsporného grafického procesoru a 1 GB paměti DDR3.Získejte 3D výkon s jedním slotem a nízkým profilem, který se vejde i do skříně nejkompaktnějších pracovních stanic, a do kompletní řady pracovních stanic HP Z, a nevyžaduje externí zdroj napájení.Získejte zcela nový grafický modul, který dokáže pohánět až čtyři displeje s podporou rozhraní DisplayPort 1.2 pro ultra vysoká rozlišení jako 3 840 x 2 160 při 60 Hz s 30bitovými barvami. Současně je můžete snadno spravovat pomocí technologií NVIDIA Mosaic a NVIDIA nView.Grafickou kartu NVIDIA Quadro K420 1 GB podporují následující pracovní stanice HP Z: Z230 CMT/SFF, Z440, Z640, Z840
Technické údaje
Minimální rozměry 6,89 x 16 cm
Co je obsaženo v krabici Grafická karta NVIDIA Quadro K420 1 GB; Nízkoprofilový držák; Adaptér DP na DVI-D; Dokumentace
Záruka Na grafickou kartu NVIDIA Quadro K420 se vztahuje jednoletá omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž je karta nainstalována. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně telefonicky a ve fórech podpory online. Náhradní díly a servis jsou poskytovány u zákazníka během následujícího pracovního dne. Telefonická podpora je dostupná pro diagnostiku dílů a instalaci. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NVIDIA Quadro K420 2GB DDR3 Graphics Low profile, (1 dual-link DVI-I; 1 DisplayPort)
Diskuze k produktu: nvidia-quadro-k420-2gb-ddr3-graphics-low-profile-1-duallink-dvii-1-displayport není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.