vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics

Kalkulačka splátek CETELEM
21681 Kč s DPH

17918 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: M6V52AA
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

• Těšte se na mimořádně rychlé vizualizace a výpočetní výkon ultra rychlé paměti GDDR5 8 GB a 1 664 jader CUDA® s paralelním zpracováváním dat, které poskytují vynikající podporu pro zrychlení výpočetních procesů.
• Díky čtveřici konektorů DisplayPort 1.2 můžete současně připojit až čtyři monitory s rozlišením 4K nebo dva s rozlišením 5K. Současně je můžete snadno spravovat pomocí přiložených technologií NVIDIA® Mosaic™ a NVIDIA® nView®.


Rozměry produktu (š x h x v)

•11,17 x 24,13 cmHmotnost produktu

•0,47 kgCo je obsaženo v krabici

•Grafická karta
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics
Diskuze k produktu: nvidia-quadro-m4000-8gb-graphics není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.