vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NZXT skříň H440/MidTower/bez zdroje/ATX/matná černá Special Razer Edition

Kalkulačka splátek CETELEM
4153 Kč s DPH

3432 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CA-H442W-TH
Výrobce: NZXT
Záruka: 24 měsíců
NZXT skříň H440/MidTower/bez zdroje/ATX/matná černá Speci...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Herniacute; mascaron;ina v čisteacute;m designu skřiacute;ně NZXT H440
Elegantniacute;nbsp; počiacute;tačovaacute; skřiacute;ň NZXT H440 Special Razer Edition nbsp;snbsp; průhlednou bočniciacute; , diacute;ky čemuž můžete hardware sveacute;ho PC milaacute;čka kdykoli zkontrolovat a obdivovat, jak pěkně scaron;lape. Je nbsp;kompatibilniacute; se zaacute;kladniacute;mi deskami formaacute;tu mini-ITX, MicroATX a ATX . Case nabiacute;ziacute; dostatek prostoru pro uspořaacute;daacute;niacute; komponent a je vhodnyacute; pro vytvořeniacute; moderniacute; herniacute; mascaron;iny.nbsp; Podporuje scaron;pičkoveacute; chlazeniacute; nbsp;a diacute;ky rozloženiacute; takeacute; tichyacute; chod ventilaacute;torů.
Diacute;kynbsp; efektivniacute;mu systeacute;mu airflownbsp; je zajiscaron;těna stabilita i při velmi vysokeacute; zaacute;těži. Skřiacute;ň umožňuje takeacute; nainstalovat vodniacute; chlazeniacute;. Samozřejmostiacute; je přiacute;tomnost USB konektorů a to nbsp;USB 3.0 ,nbsp; USB 2.0 , diacute;ky čemuž jednoduscaron;e připojiacute;te dalscaron;iacute; počiacute;tačoveacute; periferie, a takeacute; audio konektory pro připojeniacute; sluchaacute;tek či mikrofonu.

NZXT H440 Special Razer Edition
Novaacute; generace obliacute;benyacute;ch skřiacute;niacute; NZXT z řady H440. Počiacute;tačovaacute; skřiacute;ň formaacute;tu Middle Tower nabiacute;ziacute; na horniacute;m panelu porty USB 2.0, USB 3.0, konektor pro sluchaacute;tka a konektor pro mikrofon. Skřiacute;ň je dodaacute;vaacute;nanbsp; bez zdroje .
Skřiacute;ň NZXT H440 Special Raze Edition ziacute;skala oceněniacute; kvality redakce Svět Hardware.
ZAacute;KLADNIacute; SPECIFIKACE
Provedeniacute; skřiacute;ně: nbsp;Middle Tower
Externiacute; pozice: nbsp;žaacute;dneacute;
Interniacute; pozice: nbsp;6+2 3,5"/2,5"
Kompatibilita zaacute;kladniacute; desky: nbsp;Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
Zdroj: nbsp;bez zdroje
Konektory na horniacute;m panelu: nbsp;2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, konektor sluchaacute;tek, konektor mikrofonu
Rozměry: nbsp;220 x 510 x 475,3 mm
Hmotnost: nbsp;9,75 kg
Barva:nbsp; černaacute;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NZXT skříň H440/MidTower/bez zdroje/ATX/matná černá Special Razer Edition
Diskuze k produktu: nzxt-computer-case-h440-special-edition-blackgreen-eu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.