vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NZXT Grid+ V2 digitální regulátor otáček

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1052 Kč s DPH

869 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AC-GRDP2-M1
Výrobce: NZXT
Záruka: 24 měsíců
NZXT Grid+ V2 digitální regulátor otáček
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
NZXT Grid+ V2 Grid+ V2 kombinuje intuitivniacute; software s variabilniacute; možnostiacute; instalace pro poskytnutiacute; jednoducheacute;ho, neruscaron;iveacute;ho řescaron;eniacute; pro digitaacute;lniacute; ovlaacute;daniacute; ventilaacute;toru. Diacute;ky podpoře CAM můžete každyacute; ventilaacute;tor pojmenovat a upravovat otaacute;čky jednoduscaron;e pomociacute; přednastavenyacute;ch možnostiacute; nebo podle vascaron;ich osobniacute;ch profilů chlazeniacute;. Součaacute;stiacute; baleniacute; je napaacute;jeciacute; kabel (4-pin molex), micro USB kabel, kteryacute; sloužiacute; k ovlaacute;daacute;niacute; zařiacute;zeniacute; a dva prodlužovaciacute; napaacute;jeciacute; kabely k ventilaacute;torům. ZAacute;KLADNIacute; SPECIFIKACE Materiaacute;l: plast Počet ventilaacute;torů: až 6 Maximaacute;lniacute; odběr: 30 W Rozměry: 73 x 18 x 73 mm Hmotnost: 94,2 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NZXT Grid+ V2 digitální regulátor otáček
Diskuze k produktu: nzxt-fan-controller-grid-v2-6slot-hub není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.