vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

O2 SIM karta NA!DLOUHO , kredit 10Kč

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
87 Kč s DPH

72 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: SMALLO2.10D29
Výrobce: O2
Záruka: 24 měsíců
O2 SIM karta NA!DLOUHO , kredit 10Kč
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
O2 Karta NA!DLOUHO S kreditem 10 Kč Minuty už počítat nemusíte!
O2 Karta do všech sítí po 1. minutě ZDARMA S kreditem 10 Kč Minuty už počítat nemusíte! Volejte do všech sítí po 1. minutě zdarma. CO ZÍSKÁTE S O2 KARTU DO VŠECH SÍTÍ PO 1. MINUTĚ ZDARMA • HOVORY BEZ POČÍTÁNÍ VOLÁNÍ V O2 (MOBILNÍ I PEVNÉ LINKY) PO PRVNÍ MINUTĚ ZDARMA VOLÁNÍ DO OSTATNÍCH SÍTÍ PO PRVNÍ MINUTĚ ZDARMA (po dobití 300Kč a více, výhoda pak platí 30dní) CENA první minuty do všech sítí 5,90 Kč, poté další minuty hovoru zdarma bez ohledu na to, jak dlouho voláte CENA SMS do všech sítí 1,90Kč • Odměnu za každé dobití s 50Kč kreditem za registraci • Stovky exkluzivních slev v Extra výhodách • BONUS : Na kartě je přednastavená výhoda VOLÁNÍ DO OSTATNÍCH SÍTÍ PO PRVNÍ MINUTĚ ZDARMA. Můžete ji využívat hned následující den po aktivaci karty, po dobu 30 dnů bez nutnosti dobití .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k O2 SIM karta NA!DLOUHO , kredit 10Kč
Diskuze k produktu: o2-sim-karta-nadlouho-kredit-10kc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.