vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Lensbaby Edge 80

Kalkulačka splátek CETELEM
8513 Kč s DPH

7036 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Lensbaby
Váha: 0,145
Objektiv Lensbaby Edge 80
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lensbaby Edge 80 je objektiv s ohniskovou vzdáleností 80 mm je součástí systému výměnné optiky Lensbaby Optic Swap System a je kompatibilní téměř se všemi těly Lensbaby: Composer Pro, Composer, Muse, Scout a Control Freak.

Naklopení objektivu dovoluje vytvořit vodorovné, svislé a diagonální ostré pruhy přes obraz, ohraničené neostrým obrazem. Velikost ostrého pruhu je možné ovlivňovat volbou clonového čísla. Objektiv je stejně jako Sweet 35 vybaven clonou s 12 lamelami. Rozsah clonových čísel je f/2,8 až f/22. Velikost clony je možno měnit rychle a plynule pohodlným pootočením clonového kroužku. Objektiv má i polohu makro. Povytažením přední optické části lze zaostřit na vzdálenost 43 cm.

Nabízí tedy mimořádnou kreativní kontrolu nad hloubkou ostrosti. Fotograf může ovlivňovat velikost a tvar ostrého pruhu. Na velikost ostrého pruhu má vliv použitá clona. Při použití clony f/2,8 je ostrý pruh přes obraz s mnoha okolními neostrostmi velmi úzký. Nejvyšší clonové číslo, f/22, vytvoří velmi široký ostrý pruh s malým množstvím okolních neostrostí. Univerzální objektiv Edge 80 je použitelný v situacích, které nabízejí využití selektivního zaostřování pro vytvoření zajímavých efektů, od fotografií jídla přes portréty až po fotografování přírody.

Lensbaby Edge 80 - základní údaje:

Ohnisková vzdálenost: 80 mm
Optická konstrukce: 5 skleněných prvků ve 4 skupinách; vícevrstvá antireflexní úprava
Clona: 12 lamel, ovládaná clonovým kroužkem
Rozsah clonových čísel: 2,8-22
Velmi ostré celé obrazové pole; při naklopení vytváří ostrý pruh přes celou fotografii, který je ohraničený neostrostmi
Minimální vzdálenost zaostření: cca 43 cm (při nastavení na makro a zcela naklopeném těle objektivu)
Maximální vzdálenost zaostření: nekonečno
Přední závit: 46 mm
Kompatibilita s těly objektivů Lensbaby Composer Pro, Composer, Muse, Scout a Control Freak
Není kompatibilní s tělem Composer s Tilt Transformerem pro Micro 4/3 a Sony Alfa NEX a s příslušenstvím Lensbaby 37 mm
Rozměry: 4,9 × 4,77 cm
Hmotnost: 141,75 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Lensbaby Edge 80
Diskuze k produktu: objektiv-lensbaby-edge-80 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.