vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Nikon 1 Nikkor 3,5-5,6/11-27,5mm bílý

Kalkulačka splátek CETELEM
5198 Kč s DPH

4296 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 0,083
Objektiv Nikon 1 Nikkor 3,5-5,6/11-27,5mm bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ohniskové vzdálenosti 11–27,5 mm pokrývají většinu každodenních motivů a extrémně plochý design umožňuje mít objektiv trvale nasazený na fotoaparátu při zachování vynikající přenosnosti přístroje v kapse nebo brašně. V okamžiku výskytu příležitosti pro fotografování nebo záznam videosekvence jste ihned připraveni. Stačí jen zapnout fotoaparát otočením zoomového kroužku objektivu a vypnout jej zasunutím objektivu.

Extrémně plochý a lehký objektiv formátu CX s 2,5× zoomem.
Rozsah ohniskových vzdáleností 11–27,5 mm (ekvivalent u kinofilmu: 30–74 mm): pokrývá nejpoužívanější ohniskové vzdálenosti.
Optika optimalizovaná pro bajonet Nikon 1: optické členy ze skel ED a asférické optické členy zaručují vyšší rozlišení a vynikající kontrast objektivu.
Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: zajišťuje vynikající přenosnost. Fotoaparát lze zapnout otočením zoomového kroužku objektivu. Vypnutí přístroje se provede jednoduchým zasunutím objektivu.
Stylový design: kovové části tubusu nabízejí vysoce kvalitní vzhled a kompaktní konstrukce zaručuje zachování malých rozměrů.
Clonový mechanismus s plynulým ovládáním clony: dovoluje snadný přechod od ostrého k změkčenému pozadí pro zdůraznění objektu, a to i při záznamu videosekvence.
Motorické zaostřování: umožňuje manuální zaostřování pomocí ovládacích prvků na těle fotoaparátu.
Přední a zadní krytka objektivu součástí dodávky.
Volitelné příslušenství: Šroubovací sluneční clona (HN-N102), šroubovací filtry o průměru 40,5 mm a pouzdro pro objektiv (CL-N101).
Dostupná barevná provedení: objektiv je dostupný v černé a bílé barvě (při samostatném zakoupení). Specifické sady fotoaparátu a objektivu obsahují různé barevné variace.

Světelnost f/3,5-5,6
Maximální clonové číslo 16
Minimální zaostř. vzdálenost (cm) 30
Měřítko zobrazení 0,28 x
Stabilizace Ne
Konstrukce 8 čoček/6 členů (včetně 1 optického členu ze skel ED a 1 asférického optického členu), 1 ochranný skleněný člen
Průměr filtru (mm) 40,5
Rozměry - délka x průměr (mm) 31 x 57,5
Hmotnost (g) 83
Bajonet Nikon 1


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Nikon 1 Nikkor 3,5-5,6/11-27,5mm bílý
Diskuze k produktu: objektiv-nikon-1-nikkor-3556-11275mm-bily není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.