vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Nikon 10-24/3,5-4,5 G AF-S DX

Kalkulačka splátek CETELEM
21316 Kč s DPH

17617 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 0,84
Záruka: 24 měsíců
Objektiv Nikon 10-24/3,5-4,5 G AF-S DX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nikon AF-S DX NIKKOR 10-24mm f/3.5-4.5G ED Extrémně širokoúhlý objektiv s 2,4x zoomem a obrazovými úhly 109° až 61°, ekvivalentními objektivu 15-36 mm u kinofilmu. Pro mnohé fandy širokoúhlých záběrů je proto tento objektiv možným řešením. Má nejen rychlé ultrazvukové zaostřování díky SWM motoru a neměnnou konstrukční délku bez otočného předního členu, ale navíc obsahuje optické prvky z nízko rozptylového skla a asférické prvky. Tyto prvky snižují sférické vady a poskytují vysoké rozlišení a vysoký kontrast. Objektiv je konstruován pro digitální zrcadlovky o velikosti čipu APS-C. Součástí balení jsou jak krytky objektivu, tak i sluneční clona.
Hlavní rysy:

Objektiv s 2,4x zoomem a ohniskovými vzdálenostmi 10-24 mm (ekvivalent u kinofilmu: 15-36 mm).
Extrémně širokoúhlý objektiv umožňující fotografovat rozsáhlá panoramata a pořizovat snímky se zdůrazněnou perspektivou.
Výjimečně kvalitní optická konstrukce vytvořená speciálně pro obrazové snímače digitálních jednookých zrcadlovek formátu Nikon DX.
Optická skla ED (skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a asférické členy zajišťující vysoké rozlišení a vysoký kontrast objektivu.
Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) pro tiché a rychlé automatické zaostřování.
Vnitřní ostření IF (Internal Focusing) s neměnnou délkou tubusu a neotáčející se přední optický člen pro snadné použití polarizačních filtrů a zábleskového příslušenství upevňovaného na objektiv.
Zaklapávací přední krytka objektivu, zadní krytka objektivu, bajonetová sluneční clona a pouzdro na objektiv součástí dodávky.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Nikon 10-24/3,5-4,5 G AF-S DX
Diskuze k produktu: objektiv-nikon-1024-3545-g-afs-dx není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.