vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nikon AF-S DX 4,0-5,6/55-200 VR

Kalkulačka splátek CETELEM
9221 Kč s DPH

7621 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy-specialní nabídka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JAA798DA
Výrobce: NIKON
Váha: 0,335
Záruka: 24 měsíců
Nikon AF-S DX 4,0-5,6/55-200 VR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nikon AF-S DX 4,0-5,6/55-200 VR

Informace o produktu "Nikon AF-S DX 4,0-5,6 / 55-200 VR"

Výrobce Nikon 3D objektivu Bajonet Nikon No Camera Typ snímače APS-C objektiv typu SLR objektiv Stabilizace obrazu Ano
AF-S DX VR Zoom-Nikkor 55 do 200 mm / 4-5,6G IF-ED je vybaven optickými nejnovějšími technologiemi od společnosti Nikon, napříkladoptický stabilizátor obrazu posunem objektivu, ED skla objektivu a Silent Wave Motor (SWM).DX-Nikkor byl vyvinut speciálně pro použití s ??D80 a D40 a D40x modely entry-level.VR objektiv nabízí vynikající kvalitu obrazu za překvapivě dostupnou cenu.

Navzdory svým kompaktním rozměrům je objektiv vybaven velké, 3,6-krát zoom 55-200mm (obrazový úhel ekvivalentní k objektivu s ohniskovou vzdáleností 82,5 do 300 mm na kinofilmu). Tak, to zahrnuje širokou škálu aplikací od portrétování a sportovní fotografii prostřednictvím přírody a zvířat, fotografování.

Vzhledem k integrované optické redukce vibrací (VR) obrazy volnou rukou jsou mnohem ostřejší - a to i při použití dlouhých časů závěrky. To umožňuje stabilní záběry s až asi osm krát delší expoziční časy (například 1/15 s namísto 1/125 s) - výhoda, která je těžké porazit.Pozitivní vedlejší efekt stabilizátoru obrazu je tišší hledáček. Design Obraz je uklidňující záležitost, nic odvádí pozornost od skutečného aktivační bod.

AF-S DX VR Zoom-Nikkor 55 do 200 mm / 4-5,6G IF-ED je vybaven tichým motorem Silent Wave pro rychlé a téměř tiché automatické zaostřování.Speciální čočky z kvalitního skla ED a asférické čočky zajišťují dalších s vysokým rozlišením a vysokým kontrastem obrazu a efektivně kompenzuje chromatické aberace, jako je astigmatismus nebo slintání dávky.

Pro více informací:

http://www.nikon.de

Pro více informací:

http://www.nikon.de

 
Přečtěte si více o "Nikon AF-S DX 4,0-5,6 / 55-200 VR"

Další produkty od společnosti Nikon
 
Výrobce Popis "Nikon"


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nikon AF-S DX 4,0-5,6/55-200 VR
Diskuze k produktu: objektiv-nikon-55200mm-afs-dx-vr-ifed není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.