vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Nikon 85mm F1.8 AF D A

Kalkulačka splátek CETELEM
10299 Kč s DPH

8512 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 0,54
Objektiv Nikon 85mm F1.8 AF D A
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nikon AF FX Nikkor 85mm f/1.8D Hlavní rysy 1. Vysoce světelný teleobjektiv 2. Zaostřování zadním členem (RF) pro rychlé zaostření 3. Velmi kompaktní a lehké provedení 4. Ideální pro portréty v interiéru i exteriéru Dodávané příslušenství : Sluneční clona HN-23, 62 mm přední krytka, zadní krytka LF-1. Použité technologie : IF, D, SIC SIC : Vylepšením několikavrstevného potahu "NIC" (Nikon Integrated Coating) je Nikon super-integrovaný potah, který splňuje celou řadu požadavků, včetně snížené odrazivosti v širším vlnovém rozsahu a mimořádné vyváženosti a reprodukce barev. Nikon super-integrovaný potah je zvláště efektivní u objektivů s velkým počtem prvků, jako jsou například Zoom-Nikkory. Proces vícevrstevného potahování je rovněž vždy přizpůsoben konstrukci konkrétního objektivu. IF : (Internal Focus) vnitřní zaostřování - Představte si, že byste mohli zaostřit objektiv, aniž by změnil velikost. Právě to umožňuje IF technologie Nikonu. Veškerý optický pohyb je omezen na vnitřní část nevysunovacího tubusu objektivu, což umožňuje kompaktnější a lehčí konstrukci i zaostřování na kratší vzdálenost. Použití menšího a lehčího seskupení čoček navíc zajišťuje rychlejší ostření. D : Všechny AF Nikkory jsou vybaveny zabudovaným mikropočítačem, ten však u objektivu typu D nabízí ještě něco navíc. Tyto objektivy totiž dokáží předávat informaci o vzdálenosti objektu od aparátu do těla AF aparátu Nikon, což umožňují takové pokročilé techniky, jakými jsou 3D matricové měření nebo multisenzorem 3D vyvažovaný doplňkový záblesk.

Vysoce světelný teleobjektiv
Zaostřování zadním členem (RF) pro rychlé zaostření
Velmi kompaktní a lehké provedení
Ideální pro portréty v interiéru i exteriéru
Minimální ohnisková vzdálenost 85 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 85 mm
Světelnost 1,8
Maximální clona 16
Minimální zaostřovací vzdálenost 85 cm
Poměr zobrazení 1:9,2
Stabilizace ne
Počet prvků/skupin 6/6
Průměr filtru 62 mm
Sluneční clona HN-23 (součást balení)
Délka 58,5 mm
Hmotnost 380 g

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 10.00
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 10.00
EAN: 0018208019311

Záruční doba: 24 měsíců


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Nikon 85mm F1.8 AF D A
Diskuze k produktu: objektiv-nikon-85mm-f18-af-d-a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.