vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Nikon AF-S VR 70-300mm 4.5-5.6 G IF ED

Kalkulačka splátek CETELEM
15692 Kč s DPH

12969 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 1,069
Záruka: 24 měsíců
Objektiv Nikon AF-S VR 70-300mm 4.5-5.6 G IF ED
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Objektiv Nikon AF-S VR 70-300mm 4.5-5.6 G IF ED je vysoce výkonný supertelezoom konstruovaný tak, aby splňoval požadavky uživatelů digitálních i kinofilmových jednookých zrcadlovek.

Konstrukce objektivu (prvky/skupiny): 17/12
Max. clona: f/4.5-5.6
Min. clona: f/32-40
Průměr filtru: 67mm


Objektiv AF-S VR 70-300 f/4,5-5,6G IF-ED je vysoce výkonný supertelezoom konstruovaný tak, aby splňoval požadavky uživatelů digitálních i kinofilmových jednookých zrcadlovek. Nabízí optický 4,3x zoom o rozsahu ohniskových vzdáleností 70-300 mm (105-450 mm na formátu DX) a je vybaven optickými členy z ED skel (skla s extrémně nízkým rozptylem světla) pro maximální optický výkon. Objektiv je vybaven systémem redukce vibrací Nikon druhé generace (VR II), který umožňuje všestranné fotografování z ruky při současné stabilizaci obrazu ekvivalentní použití až o 4 stupně kratšího času závěrky v porovnání s běžným objektivem (podle testů výkonnosti Nikon). Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) a vnitřní zaostřování (IF) zajišťují rychlé automatické zaostření a pohodlné přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním. Devítilamelová okrouhlá irisová clona vytváří příjemně harmonickou reprodukci neostrého pozadí snímků.* 4,3x zoom o rozsahu 70-300 mm. Ekvivalent 105-450 při použití na digitálních jednookých zrcadlovkách formátu DX.
* Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) pro rychlé a tiché automatické zaostřování s možností pohodlného přepínání mezi manuálním a automatickým zaostřováním.
* Vnitřní zaostřování (IF) pro neměnnou délku objektivu a snadné použití polarizačních filtrů/zábleskového příslušenství upevňovaného na objektiv.
* Systém redukce vibrací VR II ekvivalentní použití o 4 stupně kratšího času závěrky (podle testů výkonnosti Nikon). Režim „Normal“ redukuje chvění rukou, režim „Active“ redukuje mechanicky vyvolané vibrace.
* 2 optické členy z ED skel pro minimalizaci barevné vady v celém rozsahu zoomu pro vysoké rozlišení a kontrast obrazu.
* Zaostřovací režimy – automatické zaostřování s možností manuálního doostření; manuální zaostřování.
* 9lamelová kruhová irisová clona pro příjemnou a přirozeně působící reprodukci neostrého pozadí snímků.
* Filtrový závit o průměru 67 mm (neotáčí se).Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Nikon AF-S VR 70-300mm 4.5-5.6 G IF ED
Diskuze k produktu: objektiv-nikon-afs-vr-70300mm-4556-g-if-ed není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.