vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Olympus 8/15 mm Body Lens Cap

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2102 Kč s DPH

1737 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: OLYMPUS
Váha: 0,022
Objektiv Olympus 8/15 mm Body Lens Cap
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Možná, že vypadá a funguje, jako běžná krytka bajonetu, ale ve skutečnosti se jedná o ultra tenký objektiv s ohniskem 15mm a clonou 1:8.0.

Díky skutečně kapesním rozměrům (ve skutečnosti měří jen 9mm) se z něj stává univerzální širokoúhlý objektiv, který máte vždy sebou. Lze s ním fotografoivat ze vzdálenosti pouhých 0.3m a získat tak netradiční záběry miniaturního světa rozprostírajícího se všude kolem nás. .Kompaktní rozměry jej předurčují k tomu, abyste jej měli nasazený prakticky permanentně na těle jako krytku, se kterou však můžete v případě potřeby kdykoli fotografovat.

Světelnost 8
Maximální clonové číslo 8
Minimální zaostř. vzdálenost (cm) 30
Měřítko zobrazení 0,06 x
Stabilizace Ne
Konstrukce 3 členy / 3 skupin
Průměr filtru (mm) 0
Rozměry - délka x průměr (mm) 0,9 x 56
Hmotnost (g) 22
Bajonet 4/3


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Olympus 8/15 mm Body Lens Cap
Diskuze k produktu: objektiv-olympus-8-15-mm-body-lens-cap není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.