vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Sigma 10mm f/2.8 EX DC Fisheye pro Canon

Kalkulačka splátek CETELEM
15955 Kč s DPH

13186 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SIGMA
Objektiv Sigma 10mm f/2.8 EX DC Fisheye pro Canon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
10mm F2.8 EX DC FISHEYE HSM pro Canon.

Rybí oko pro digitální zrcadlovky s možnosti detailních záběrů

Verze pro fotoaparáty Canon produkuje diagonální úhel záběru 167°. Diagonální zorné pole tohoto objektivu produkuje neobyčejné záběry se zvýrazněnou perspektivou a distorzí. Minimální ostřící vzdálenost 13.5 cm a maximální zvětšení 1:3.3cm dovoluje přiblížit fotografovaný objekt až na vzdálenost 1.8 cm od předního členu objektivu. Díky této schopnosti dovoluje i fotografování detailních záběrů. Je také možné využít velké hloubky ostrosti, která pokrývá velmi širokou oblast.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Sigma 10mm f/2.8 EX DC Fisheye pro Canon
Diskuze k produktu: objektiv-sigma-10mm-f-28-ex-dc-pro-canon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.